امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۱۲:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 60541
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۶
تعداد بازدید: 127
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، پایگاه‌های اطلاع رسانی نزدیک به گروهک «امارات اسلامی عراق و شام» موسوم به ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، پایگاه‌های اطلاع رسانی نزدیک به گروهک «امارات اسلامی عراق و شام» موسوم به گروهک «داعش» با انتشار تصاویر چند کتاب، اعلام کردند این کتاب‌ها توسط داعش برای تدریس در مدارس شهر الرقه و برخی دیگر از شهرهای تحت کنترلش، چاپ شده‌اند.

این گزارش حاکی است که بر اساس تصاویر منتشر شده، همه کتاب‌هایی که داعش برای تدریس در دوره تحصیلی ابتدایی چاپ کرده‌ است، با فقه و تعالیم دینی در ارتباط است و هیچ ارتباطی با سایر علوم که سابقا به دانش آموزان درس داده می‌شد ندارند.

پایگاه‌های اطلاع رسانی نزدیک به گروهک «امارات اسلامی عراق و شام» تصاویر دیگری از لوح‌های فشرده منتشر کرده است که داعش اقدام به توزیع آنها در مدارس می‌کند. محتوای این لوح‌های فشرده دانش آموزان را به جهاد تشویق می‌کند و در راستای زیبا جلوه دادن چهره این گروهک و سرکرده‌اش «ابو بکر البغدادی»، تلاش می‌کند.

سایت‌ها و پایگاه‌های اطلاع رسانی نزدیک به داعش، همچنین یک سری فیلم از فعالیت‌های بازی و تفریح کودکان در شهرهای تحت سیطره خود منتشر می‌کنند.
انتهای پیام/خ 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها