امروز : سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 23
۰۹:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 60543
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۶
تعداد بازدید: 124
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه جنبش یاران 14 فوریه بحرین، این جنبش در بیانیه خود با تسلیت شهادت یوسف علی عبد ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه جنبش یاران 14 فوریه بحرین، این جنبش در بیانیه خود با تسلیت شهادت یوسف علی عبد الله یعقوب النشمی آورده است: ما از مردم انقلابی دعوت می کنیم که خود را برای شرکت گسترده و باشکوه درمراسم تشییع پیکر این شهید آماده کنند.

این بیانیه افزود: ما اعتقاد راسخ داریم که انقلاب 14 فوریه بحرین یک انقلاب الهی است که راه و روشن انبیاء الهی و ائمه اطهار را دنبال کرده است و آل خلیفه و هم پیمانان و حامیانش حزب شیطان و نفاق هستند.

در این بیانیه آمده است: شهادت یوسف النشمی گواه خونریزی و وحشیگری آل خلیفه برای تاریخ است که به منظور قبضه قدرت به خونریزی عادت کرده است.

جنبش یاران 14 فوریه بحرین "حمد بن عیسی آل خلیفه سرکش را مسئول مستقیم این جنایت پلید دانست و خواستار به جریان افتادن پرونده رژیم بحرین و شکایتها علیه وی و مسئولانش در دادگاه کیفری بین المللی شد تا حمد دیکتاتور به عنوان جنایتکار جنگی محاکمه شده و به سزای عادلانه خود برسد".

این بیانیه از بازداشت های خودسرانه و وحشیانه مداوم باند آل خلیفه بدون دستور قضایی یا اساس قانونی علیه مردمی که دیدگاه سیاسی خود را ابراز می دارند و همچنین استفاده از شکنجه به عنوان یک سیاست هدفمند وتنها راه گرفتن اعتراف های دروغین ابراز نگرانی کرد.

این بیانیه تاکید کرد: ملت انقلابی ما معتقد است که راه برون رفت از استبداد و ورود به دموکراسی واقعی در بحرین بدون آل خلیفه و باند او و با رفتن آنها میسر می شود و طرح انقلابیون 14 فوریه و نیروهای مخالف همان طرح سرنگونی و نه اصلاح رژیم است.

انتهای پیام/ر
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها