امروز : سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 20
۱۱:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 60546
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۶
تعداد بازدید: 78
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه خبری «روسیا الیوم»، «بدر عبدالعاطی» سخنگوی وزارت خارجه مصر تأکید کرد که تصمیم ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه خبری «روسیا الیوم»، «بدر عبدالعاطی» سخنگوی وزارت خارجه مصر تأکید کرد که تصمیم مقامات آمریکایی برای تعلیق بعضی از کمک‌های نظامی به مصر هم از لحاظ محتوا و زمانبندی تصمیمی اشتباه بوده است.

وی افزود: مصر در حال حاضر با حملات تروریستی مقابله می‌کند بنابراین این اقدام واشنگتن پرسش‌هایی را درباره تعهد‌های ایالات متحده در آینده درباره حمایت از برنامه امنیتی مصر مطرح می‌کند.

وی همچنین تأکید کرد که مصر اجازه نخواهد داد که هیچ طرفی در امور داخلی این کشور دخالت کند و اجرای نقشه راه مصر اقدامی است که تنها مربوط به مردم این کشور است و تحت تأثیر اقدامات خارجی از جمله تصمیم واشنگتن قرار نخواهد گرفت.

عبدالعاطی افزود که مصر همچنان به حفظ روابط خود با واشنگتن پایبند است و گفت: درخواست برخی طرف‌های داخلی برای صرف نظر کردن از کمک‌های آمریکایی و لغو معاهده صلح با اسرائیل غیر منطقی است زیرا  کمک‌های آمریکا تنها بخشی از روابط دو کشور را شامل می‌شود.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها