امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۲۳:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 60551
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۷
تعداد بازدید: 116
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در سوریه، یگان‌های ویژه روستای «کفریا» در حومه شمالی ادلب، یک موتور سیکلت بمبگذاری شده ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در سوریه، یگان‌های ویژه روستای «کفریا» در حومه شمالی ادلب، یک موتور سیکلت بمبگذاری شده را متوقف و خنثی کردند. 

این موتور سیکلت که حاوی بمب‌های انفجاری و آماده انفجار از راه دور بود، قبل از رسیدن به روستا توسط یگان‌های ارتش شناسایی و متوقف شد.

راننده این موتورسیکلت، «علاء العبأ» نام دارد که اهل اریحا است و در حالتی که عادی نیست، اعتراف می‌کند بمب‌ها را خریده بوده اما وقتی از وی سئوال می کنند چرا مواد منفجره در داخل بمب‌ها جاسازی است، پاسخ می‌دهد که نمی دانستم که داخل این بمب‌ها مواد منفجره جاسازی شده است.

از وی سئوال می‌کنند که چرا بی‌سیم داری، وی پاسخ می‌دهد که افراد مسلح برای ارتباط گیری به من یک بیسیم دادند و مشخص می‌شود که وی به صورت هدفمند در حال انتقال موتور سیکلت بمب‌گذاری شده به نقطه‌ مورد نظر بوده است. 

وی همچنین اذعان می‌کند که وابسته به گروهک تروریستی «الناس الزین» می باشد و قرار بوده در قبال این عمل انتحاری پاداش دریافت کند.

انتهای پیام
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها