امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۲۳:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 60556
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۸
تعداد بازدید: 129
سید احمد معصومی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اردبیل اظهار داشت: وجود مراکز و موسسات قرآنی و فعالیت مستمر آنها موجب شده که در طول دو سال گذشته ...

سید احمد معصومی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اردبیل اظهار داشت: وجود مراکز و موسسات قرآنی و فعالیت مستمر آنها موجب شده که در طول دو سال گذشته شهرستان خلخال بالاترین میزان قرآن‌آموزان در استان اردبیل را به خود اختصاص دهد.

وی عنوان کرد: در آزمون قرآنی برگزار شده در شهرستان خلخال که با همکاری معاون قرآن وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی کشور در شهرستان خلخال، بخش خورش رستم و بخش شاهرود و شهرستان کوثر و در بخش‌هایی از شهرستان گرمی انجام شد بیش از  2 هزار و 600 نفر شرکت‌کننده از شهرستان خلخال حضور داشتند.

معصومی افزود: مسابقات سراسری قرآن که با استقبال مناسب و مطلوب از سوی موسسات قرآنی و مراکز قرآنی خلخال روبرو شد بیش از یک هزار و 400 نفر  شرکت‌کننده زن در آزمون و 660 شرکت‌کننده مرد حضور داشتند.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان خلخال در خصوص این آزمون نی گفت: کسانی که نمره حد نصاب در این آزمون‌ها را کسب کنند از سوی معاونت قرآن وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گواهی آزمون صادر خواهد شد.

این مقام مسئول در خصوص نتایج این آزمون سراسری تصریح کرد: نتایج این آزمون در آذر ماه امسال از سوی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان خلخال اعلام خواهد شد.

معصومی با ابراز خوشحالی از استقبال مناسب اهالی خلخال و حضور نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان در موسسات قرآنی به خبرنگار فارس در اردبیل ابراز داشت: اداره فرهنگ و ارشاد با هدف ترویج فعالیت‌های قرآنی در کنار موسسات قرآنی پای کار آمده است تا با برگزاری برنامه‌های مختلف اقشار مختلف جامعه را به قرآن‌آموزی تشویق و ترغیب کرده و آموزش مفاهیم قرآنی را به علاقمندان انجام دهد.
انتهای پیام/62008/ی30
برچسب ها:
آخرین اخبار