امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۵:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 60583
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۳
تعداد بازدید: 85
عزت‌الله یوسفیان ملا نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به ...

عزت‌الله یوسفیان ملا نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به اقدام برخی برای گره زدن مشکلات معیشتی مردم با برنامه‌ هسته‌ای گفت: بخش عمده‌ مشکلات اقتصادی امروز کشور از عدم مدیریت صحیح نشات می‌گیرد.
وی با بیان اینکه انتصابات نابجا، ‌اظهارنظرهای نادرست و اقدامات غلط را از جمله دلایلی دانست که در حوزه اقتصادی مشکل‌آفرین است و بایستی اصلاح شود، گفت که مشکلات اقتصادی‌ راه‌حل‌های داخلی دارد.
یوسفیان‌ملا با بیان اینکه در مباحث هسته‌ای کاهش تحریم‌ها در مسائل اقتصادی بی‌تاثیر نخواهد بود، تصریح کرد:‌ در بعد هسته‌ای اگر مذاکرات به کاهش تحریم‌ها منجر شود برای اقتصاد ما خوب است و در غیر این صورت با مذاکرات هسته‌ای گره‌ای از اقتصاد کشور باز نخواهد شد.
وی با اشاره به کشورهایی که آمریکا و اروپایی‌ها آنها را تحریم کرده‌اند، خاطرنشان کرد: در این کشورها در برخی مواقع حکومت‌های دست نشانده اروپایی یا آمریکایی به قدرت رسیده‌اند اما پس از گذشت مدت زمانی طولانی فقط بخشی از تحریم‌ها برداشته شد.
عضو ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی با بیان اینکه انداختن بار صد در صدی مشکلات اقتصادی به دوش تحریم‌ها غلط است، گفت: بسیاری از مشکلات از اقداماتی ناشی شده است که ربطی به تحریم‌ها نداشته و در داخل باید مدیریت شود.
یوسفیان‌ملا اضافه کرد: بانک مرکزی باید حافظ پول ملی باشد نه دلارهای خارجی. اما امروز بانک مرکزی سقف و کف قیمت دلار را تعیین می‌کنند که این در بازار در اقتصاد کشور آثار منفی به همراه دارد.
وی اضافه کرد: ‌ما نمی‌گوییم تحریم‌ها بر اقتصاد کشور تاثیر منفی ندارد اما اینکه بخواهیم همه اتفاقات را به دوش تحریم‌ها بیندازیم غلط است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها