امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۰۴:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 60584
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۳
تعداد بازدید: 109
حسینعلی امیری قائم‌مقام و سخنگوی وزارت کشور در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در واکنش به برخی اظهارنظرها ...

حسینعلی امیری قائم‌مقام و سخنگوی وزارت کشور در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در واکنش به برخی اظهارنظرها مبنی بر تأخیر در انتخاب استانداران اظهارداشت: از نظر ما تأخیری در انتخاب استانداران صورت نگرفته است.

سخنگوی وزارت کشور با تأکید بر اینکه ما معتقدیم استانداران نماینده عالی دولت در هر استانی هستند، تصریح‌کرد: با توجه به اختیارات وسیعی که استاندار در استان دارد باید در انتخاب استانداران دقت لازم صورت گیرد.

وی با بیان اینکه وزارت کشور معتقد است استانداران باید از جامعیت لازم برخوردار باشند، یادآور شد: طبیعتاً پیدا کردن افراد، بررسی، ارزیابی و سوابق مسائلی است که زمان بر است از این جهت نباید دقت را فدای سرعت کنیم.

سخنگوی وزارت کشور درباره معرفی استانداران جدید به هیئت دولت و انتخاب آنها نیز خاطرنشان کرد: معرفی استانداران جدید به آماده شدن پرونده‌های استان‌ها بستگی دارد؛ در حال حاضر روند انتخاب استانداران به خوبی در حال انجام است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها