امروز : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۲۲:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 6061
تاریخ انتشار: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۴۰
تعداد بازدید: 158
به گزارش باشگاه خبری فارس «توانا» به نقل از روابط عمومی بانک گردشگری ، این بسته تشویقی شامل مجموعه ای از مشوق های پولی – بانکی است که با هدف حمایت از ...

به گزارش باشگاه خبری فارس «توانا» به نقل از روابط عمومی بانک گردشگری ، این بسته تشویقی شامل مجموعه ای از مشوق های پولی – بانکی است که با هدف حمایت از فعالان صنعت گردشگری و هتلداری کشور و اجرای طرح های ارزان سازی سفر در اختیار طرف‌های تفاهمنامه قرار می گیرد.

بر اساس این گزارش ، اعطای تسهیلات ریالی به طرح های ارزان سازی و توسعه سفرهای گروهی و گردشگری و تفریحات سالم دارای توجیه اقتصادی از محل 1100 میلیارد ریال مصوب تسهیلات گردشگری بانک در قالب عقود مبادله ای از دیگر مشوق های پیش بینی شده در این تفاهم نامه است که به طرح های پیشنهادی مصوب فعالان صنعت گردشگری و هتلداری کشور تخصیص خواهد یافت .

در این تفاهمنامه، مجموعه ای از تسهیلات خرید اقساطی، اجاره به شرط تملیک و نیز ضمانت‌نامه‌های ریالی با حداقل سپرده و اعمال تخفیف در کارمزد صدور ضمانت نامه با رعایت ضوابط و مقررات بانک مرکزی نیز پیش بینی شده است که با انگیزه توسعه کمی و کیفی صنعت گردشگری و هتلداری کشور اعطا خواهد شد.

شایان ذکر است پوشش انواع ریسک و نیز تسهیل نقل و انتقالات ارزی به داخل و خارج کشور نیز در این تفاهمنامه پیش بینی شده تا امنیت اقتصادی قرارداد در بالاترین حد ممکن قرار گیرد.
انتهای پیام/ح
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها