امروز : پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶ - 2017 March 30
۰۷:۴۷
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 60611
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۰۲
تعداد بازدید: 94
علی دایی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس درباره شایعاتی مبنی بر جدایی برخی بازیکنان در نیم فصل از پرسپولیس گفت: ...

علی دایی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس درباره شایعاتی مبنی بر جدایی برخی بازیکنان در نیم فصل از پرسپولیس گفت: ما در نیم فصل علی‌رغم حرف و حدیث‌ها بازیکن از دست نمی‌دهیم. تغییرات داریم و بازیکن برای تقویت تیم می‌گیریم اما بازیکنی از دست نمی‌دهیم تا انشاءالله بتوانیم در نیم فصل دوم نتایج خوبی بگیریم.

وی در مورد بازی تیم ملی ایران و تایلند هم عنوان کرد: ما بازیکنان سطح بالا و خوبی داریم. بعید می‌دانم در بازی با تایلند مشکلی داشته باشیم و انشاءالله باید با یک برنامه‌ریزی خوب برای جام جهانی فکر کنیم. بالاخره هر تیمی که می‌خواهد موفق شود نیاز به برنامه‌ریزی دارد و ما بعد از جام جهانی تا الان هیچ برنامه‌ای نداشتیم و این خوب نیست.

سرمربی قرمزپوشان در مورد حضور دو رگه‌ها در فوتبال ایران نیز گفت: به نظر من هر ایرانی هر کسی که می‌خواهد باشد در هر گوشه از دنیا اگر یک رگش ایرانی باشد و بتواند به تیم ملی کمک کند باید از او استفاده شود اما هرگز نباید لیگ خودمان نادیده گرفته شود باید از آنهایی که بهتر هستند در این زمینه استفاده شود که خوشبختانه تا الان بازیکنانی مثل قوچان‌نژاد و دژاگه خوب جواب دادند و امیدوارم بقیه نیز همین طور باشند.
انتهای پیام/خ
برچسب ها:
آخرین اخبار