امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۱۴:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 6064
تاریخ انتشار: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۴۰
تعداد بازدید: 136
به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مصطفی پورمحمدی رئیس بازرسی کل کشور عصر امروز در پاسخ به پرسش خبرنگار فارس ...

به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مصطفی پورمحمدی رئیس بازرسی کل کشور عصر امروز در پاسخ به پرسش خبرنگار فارس مبنی بر اینکه اگر نتیجه ائتلاف اکثریت اصولگرایان اعلام شود و شما کاندیدای این ائتلاف نباشید چه می‌کنید؟ اظهار داشت: حتما با نظر جمع همراهی می‌کنیم.

وی در پاسخ به سؤال خبرنگاری مبنی بر اینکه برنامه‌تان در قبال بانک مرکزی چیست؟ گفت: برنامه‌مان استقلال بانک مرکزی و شورای پول و اعتبار و آنچه در قانون ذکر شده است.

این کاندیدای احتمالی یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه آقای اژه‌ای گفته که افشای اطلاعات طبقه‌بندی شده نباید صورت بگیرد، گفت:  این اطلاعات اصلا طبقه‌بندی نشده بلکه عادی است.

پورمحمدی ادامه داد: سازمان اطلاعیه‌ای داده که طبق قانون بوده و مورد تأیید مقامات قوه قضائیه هم است.

وی با بیان اینکه پرونده 450 میلیون یورویی دو سال در دادگاه بوده است، گفت: پرونده  450 میلیون یورویی یک بند از این موضوع است و کل این پرونده تصمیم اداری است و تخلف آن بخش بزرگی است که هم اینک در دادگاه بررسی می‌شود.

وی در پاسخ به ادعای یکی از خبرنگاران مبنی بر اینکه هم اینک اعلام شده آقای ابوترابی‌فرد نایب رئیس مجلس گزینه اکثریت اصولگرایان است،گفت: مبارک باشد ان‌شاء‌الله که خیر است.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور در پاسخ به سؤال خبرنگار فارس مبنی بر اینکه آیا شما برای ثبت‌نام به وزارت کشور می‌روید یا خیر؟ گفت: من تابع نظر جمع هستم.

 انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها