امروز : چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 12
۰۲:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 60641
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۰۴
تعداد بازدید: 74
روح‌الله حسینیان عضو شورای مرکزی جبهه پایداری در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،‌ با بیان اینکه متأسفانه ...

روح‌الله حسینیان عضو شورای مرکزی جبهه پایداری در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،‌ با بیان اینکه متأسفانه آقای روحانی پدرخوانده‌های بسیاری دارد، اظهار داشت: برخی از آقایان به اشتباه احساس می‌کنند که پیروزی روحانی در انتخابات مرهون محبوبیت و حمایت آنهاست.
 
حسینیان با تاکید بر اینکه مردم به روحانی به عنوان یک شخصیت مستقل رای دادند ادامه داد: مجموعه رأی آقای روحانی در برابر اصولگرایان 50+ 7 دهم درصد بود درحالی که اگر رأی آقای روحانی مرهون این افراد بود باید رای مجموعه کارگزاران، اصلاح‌طلبان، دوم خردادی‌ها و کسانی که ادعای پدرخواندگی دارند بیش از اینها می‌شد.
 
نماینده مردم تهران در مجلس با اشاره به رأی مردم به هاشمی و معین در سال 84 و مشخص بودن میزان رأی آنها در جامعه بعنوان نماد اصلاح‌طلبی، به روحانی توصیه کرد که اگر می‌خواهد همچنان عزتمند و مورد حمایت باقی بماند تکلیف خود را با پدرخوانده‌های دولت مشخص کند.
 
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار