امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۲۲:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 60642
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۰۴
تعداد بازدید: 97
عباسعلی منصوری در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کاشان اظهار داشت: برخی دوستان اقدام به تخریب و انتقادهای شدید نسبت به سفر دکتر روحانی دارند و خواهان ...

عباسعلی منصوری در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کاشان اظهار داشت: برخی دوستان اقدام به تخریب و انتقادهای شدید نسبت به سفر دکتر روحانی دارند و خواهان توقف رفتار رئیس جمهور هستند.

وی خاطرنشان کرد: باید بپذیریم که وضعیت صنعتی کشور موقعیت قابل قبولی را دنبال نمی‌کرد و تحریم‌ها وضعیت بدی را برای صنعت کشور رقم زده بود اما اکنون شاهد توسعه و پیشرفت صنعت و لغو برخی تحریم‌ها هستیم و امید می‌رود تا با لغو تحریم دارویی و منابع مالی بلوکه شده شاهد وضعیت بهتر جامعه باشیم. 

این مسئول تصریح کرد: به جای اینکه برخی دوستان باری را از روی دوش دولت بردارند و عامل روان‌کننده اقدامات دولت باشند با رفتارهایشان باعث توقف دولت می‌شوند.

وی در پاسخ به انتقادات شدید روزهای اخیر ابراز داشت: اگر اشتباهی از سوی دولت رخ بدهد رهبری به صراحت تذکر می‌دهد همان‌طور که در جریانات اخیر این چنین شد.

وی رفتار و منش روحانی در پاسخ به منتقدین را ستودنی دانست و بیان داشت: برخی دوستان با بیان مباحث مطرح شده در کمیسیون امنیت ملی در رسانه‌ها رفتار خوبی را از خود به نمایش نگذاشتند و انتظار می‌رود دیگر شاهد چنین رخدادهای ناپسندی نباشیم.

منصوری همچنین در مورد سفر به الجزایر گفت: با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته به همراه سه تن دیگر از اعضای کمیسیون امنیت ملی مجلس در قالب یک هیئت پارلمانی سفر به الجزایر در دستور کار قرار گرفت.

وی از علاء‌الدین بروجردی به عنوان رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، حجت‌الاسلام سبحانی‌نیا، و آشوری به عنوان اعضای هیئت پارلمانی در این سفر نام برد.

منصوری با بیان اینکه این سفر به دعوت الجزایر و در پاسخ به حضور هیئت پارلمانی الجزایر به ایران انجام می‌شود متذکر شد: قرار است در این سفر با رئیس مجلس و رئیس جمهور این کشور دیدارهایی داشته باشیم و در زمینه مسائل منطقه‌ای و بین‌المللی گفت‌وگوهایی صورت پذیرد. 

انتهای پیام/2406/ش30/ض1002
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها