امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 20
۰۲:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 60647
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۰۴
تعداد بازدید: 121
سیدکمال‌الدین سجادی سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در واکنش برخی ...

سیدکمال‌الدین سجادی سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در واکنش برخی به دخالت‌ها به عزل و نصب‌های اخیر دولت، گفت: ‌روحانی با شعارهای تدبیر، عقلانیت و اعتدال روی کار آمد و اگر اسیر فشارها و دخالت‌های گروه‌های اصلاح‌طلب و برخی از شخصیت‌ها قرار گیرد از خط اعتدال خارج خواهد شد.

وی با انتقاد از برخی عزل و نصب‌ها در دولت یازدهم خاطرنشان کرد: اصولگرایان با توجه به تجربه و سابقه روحانی از او انتظار دارند که مشی اعتدال خود را دنبال نماید و بر همان محور حرکت کند و تحت تأثیر فتنه‌گران قرار نگیرد، در غیر اینصورت کار دولت یازدهم زیر سؤال می‌رود.

سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری با بیان اینکه روحانی باید مشی اعتدال خود را در انتصابات دولت نیز لحاظ کند، اظهار داشت: حیف است ماه عسل دولت به این زودی تمام و مورد انتقادات شدید قرار گیرد.

سجادی با اشاره به اظهارات اخیر سید محمدخاتمی مبنی بر اینکه اگر جلوی برخی گروه‌ها گرفته نشود به ترور ختم خواهد شد، افزود: بعید می‌دانم فتنه‌گران خواهان موفقیت روحانی باشند و از اکنون در اندیشه برنامه‌ریزی برای انتخابات آینده مجلس شورای اسلامی هستند.

وی با تأکید بر اینکه انتقاد و اعتراض باید در چارچوب ادب و احترام و بصورت قانونی صورت گیرد، متذکر شد: طرح القای ترور از سوی خاتمی نخ‌نما شده و نوعی کج‌سلیقگی است.

سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری با انتقاد از برخی جوسازی‌های کاذب و امیدهای واهی در راستای مذاکرات صورت گرفته در نیویورک بین ایران و آمریکا، یادآور شد: انرژی‌هسته‌ای  یکی از علوم روز دنیاست و هیچ کشوری نمی‌تواند ملت ایران را از کسب علم منع نماید.

سجادی در پایان با بیان اینکه در مذاکرات دیپلماتیک نباید  نه خیلی خوشبین بود و نه خیلی بدبین، خاطرنشان کرد: مشکلات اقتصادی ارتباطی به مذاکره ایران و آمریکا ندارد و و باید با واقعیت‌ها جلو رفته و به قدرت‌های دنیا باج ندهیم.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها