امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۰۱:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 60649
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۰۴
تعداد بازدید: 123
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی سپاه، سردار عبادالله عبداللهی فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی سپاه، سردار عبادالله عبداللهی فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) در جمع فرماندهان و مدیران این قرارگاه با بیان اینکه توانمندی و قدرت قرارگاه موجب واگذاری پروژه‌های بزرگ ملی به ما شده است، افزود: هیچ وقت با دید سودمحوری وارد کار نشدیم ما برای نظام و ملت ایران کار می‌کنیم، کار برای نظام را کار برای خدا می دانیم و این بستری که قرارگاه آماده کرده لطف خداست و پروژه‌هایی که در دولتهای قبلی واگذار شده ناشی از توان و قدرت قرارگاه بوده است.

وی خطاب به فرماندهان و مدیران قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) گفت: وقتی کار را درست انجام بدهید و شایستگی‌ها و صلاحیتهای فنی و اجرایی خود را عرضه کنید به شما نیاز دارند ما باید کار را برای خدا انجام دهیم و خیلی توقع نداشته باشیم از ما تعریف و تمجیدی صورت پذیرد.

عبداللهی همچنین از پایان 54 پروژه ماندگار در قرارگاه خبر داد و افزود: همه پروژه‌های ماندگار که در اختیار قرارگاه بوده با لطف خدا و همت جهادی فرزندان ملت ایران در قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) به پایان رسیده است و ان شاءالله به زودی مورد بهره برداری قرار می گیرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار