امروز : چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 17
۱۱:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 60650
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۰۴
تعداد بازدید: 158
محمدحسن ذاکری عضو حزب مؤتلفه اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با انتقاد از دخالت برخی افراد در ...

محمدحسن ذاکری عضو حزب مؤتلفه اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با انتقاد از دخالت برخی افراد در امور اجرایی دولت، گفت: توصیه، راهنمایی و یا نقد مشفقانه به دولت بسیار پسندیده است اما اگر برخی صحبت‌ها از این چارچوب خارج شود بوی دخالت به خود گرفته و استقلال دولت را زیر سؤال می‌برد و مطمئناً کمکی به ارتقای جایگاه دولت نخواهد کرد.

وی با انتقاد از تحت فشار قرار دادن دولت در انتصاب استانداران ،خاطرنشان کرد: روحانی  تاکنون نشان داده زیر بار فشار گروه‌های سیاسی نمی‌رود و امیدواریم بر مبنای اعتدال به گونه‌ای عمل کند که این شائبه به وجود نیاید که انگار معتدلین فقط در یک جناح سیاسی پیدا می‌شوند.

عضو حزب مؤتلفه اسلامی با بیان اینکه دولت وامدار مردم است و نه اشخاص، اظهار داشت: اگر شخصی اینگونه بپندارد که دولت وامدار اوست اجازه امر و نهی به دولت را نیز به خود می‌دهد.

ذاکری با انتقاد از القای طرح ترور از سوی خاتمی و برخی معترضین در مراسم استقبال از روحانی در فرودگاه مهر‌آباد یادآور شد: خاتمی بهتر است به جای صحبت های نسنجیده و بی‌مبنا موضعش را در قبال فتنه 88 مشخص کند و توضیح دهد در حوادث سال 78 چه اتفاقاتی رخ داد.

وی با بیان اینکه افراط و تندروی از سوی هرگروهی که باشد محکوم است، متذکر شد: نباید در برابر انتقاد مشفقانه موضع گرفت زیرا نقد برای بالندگی و سربلندی دولت است.

عضو حزب مؤتلفه اسلامی با انتقاد از گره زدن مشکلات معیشتی مردم با انرژی هسته‌ای خاطرنشان کرد: به اذعان کارشناسان، عمده مشکلات اقتصادی به سوءمدیریت داخلی باز می‌گردد.

ذاکری با رد این فرضیه که مذاکره با آمریکا راه حل مشکلات اقتصادی است، یادآور شد: ملت ایران طی سال‌های گذشته و بدون رابطه با آمریکا و در اوج فشارها و تحریم‌های اقتصادی شاخص‌های خوبی را کسب کرده که این سند محکمی است برای اینکه بگوییم ما برای بهبود وضعیت اقتصادی نیازی به رابطه با آمریکا نداریم.

وی در پایان افزود: اگر بتوانیم با اقتصاد مقاومتی که مد نظر رهبری هم هست به مدیریت خوبی دست یابیم قطعاً شاهد شکست اقتصاد سرمایه‌داری خواهیم بود.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها