امروز : شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 24
۰۹:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 60656
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۰۴
تعداد بازدید: 112
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اسحاق جهانگیری طی یادداشت کوتاهی در فیس‌بوک خود درباره دیدار اخیرش با جمعی از مدیران ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اسحاق جهانگیری طی یادداشت کوتاهی در فیس‌بوک خود درباره دیدار اخیرش با جمعی از مدیران رسانه‌ها آورده است: هفته گذشته فرصتی شد تا با تعدادی از مدیران رسانه‌ها دیدار و گفت‌وگو داشته باشم، فضای صمیمی بر جلسه حاکم بود و دوستان در عین همدلی انتقادهایشان را هم مطرح کرده و با توجه به دستاوردهای سفر دکتر روحانی به سازمان ملل اظهار امیدواری می‌کردند که هم صدای مظلومیت ایران به جهان رسیده باشد و هم اینکه ملت به حقوق حقه خودش برسد.

در این جلسه بحث‌های مختلفی شد از جمله این‌که صدا و سیما هنوز در فضای دولت قبلی عمل می کند و بسیاری از سایت‌ها و خبرگزاری‌ها توسط عوامل پررنگ دولت قبلی اداره می‌شوند، تعدادی از حاضران در جلسه از تاخیر در برخی انتصاب‌ها گلایه داشتند و در عین حال استفاده از افراد باتجربه جناح‌های سیاسی مختلف را نشانه بلوغ سیاسی می‌دانستند.

همچنین در این جلسه از کم توجهی به رسانه‌ها سخن گفته شد؛ هم کم توجهی در رسانه ملی و هم در زندگی روزمره مردم.

در این گفت‌وگو دست اندرکاران مطبوعات بر ضرورت تعادل بین انتظارات جامعه و عملکرد دولت تاکید داشتند و از همین زاویه به موقعیت منحصر به فردی که رسانه‌ها می‌توانند داشته باشند اشاره کردند و گفتند که مطبوعات می‌توانند از یک طرف به عنوان کانال ارتباطی بین مردم و مسئولین عمل کرده و همچون آئینه‌ای خواسته‌های مردم را به دولت منتقل کنند و از طرف دیگر مشکلات و محدودیت‌های دولت را برای مردم بازگو کنند.

در این دیدار دوستانه من هم شرایط کشور را تشریح کردم و گفتم که این دولت نقطه امید جامعه است و همه ما باید تلاش کنیم که به خواسته‌های مردم جامه عمل بپوشانیم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها