امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۰۴:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 60660
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۰۴
تعداد بازدید: 117
سیدراضی نوری نماینده مردم شوش در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به جلسه ...

سیدراضی نوری نماینده مردم شوش در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به جلسه هفته گذشته کمیسیون کشاورزی خانه ملت گفت: در آن جلسه ادعاهایی درباره واردات گوشت‌های آلوده به رادیواکتیو از کشور اوکراین مطرح شد.

وی با بیان اینکه کمیسیون کشاورزی خانه ملت پس از طرح این مسئله به صورت جدی و قاطعانه پیگیر ماجرا بوده است، تصریح کرد: ممکن است این موضوع در حد شایعه باشد اما کمیسیون با پیگیری جدی این موضوع صحت و سقم آن را بررسی خواهد کرد.

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی افزود: اگر واردات گوشت‌های آلوده به رادیواکتیو صحت داشته باشد بایستی با وارد کنندگان برخورد جدی صورت گیرد و در صورت عدم صحت این موضوع باید با شایعه‌پراکنان برخورد شود.

نوری در همین زمینه خاطرنشان کرد: اکنون کمیسیون پیگیر این موضوع است تا مشخص شود این موضوع صحت داشته یا نه و این گوشت‌ها از چه مبادی و توسط چه کسانی وارد کشور می‌شود.

وی مجدداً بر لزوم برخورد قاطعانه و جدی با واردکنندگان گوشت‌های آلوده به رادیواکتیو تأکید کرد و در عین حال گفت:‌ دامپزشکی کشور نظارت مطلوبی بر واردات گوشت به کشور دارد اما در هر صورت کمیسیون این بحث را تا حصول نتیجه پیگیری خواهد کرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها