امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۱۵:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 60667
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۰۵
تعداد بازدید: 114
الیاس طاهری نماینده مردم اقلید در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، افزود: گرانی ...

الیاس طاهری نماینده مردم اقلید در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، افزود: گرانی کالاهای معیشتی باید با برنامه‌ریزی کوتاه مدت در عین حال آمیخته با برنامه‌ریزی بلند مدت رفع شود زیرا گرانی کالا موجب شده بسیاری از مدیران خانواده برای رفع نیازهای اولیه اعضای خانواده سردرگم بمانند.

وی تصریح کرد: تیم اقتصادی کشور در تمام سازمان‌های زیرمجموعه وزارت اقتصادی باید با یک برنامه‌ریزی جامع و فراگیر دست در دست هم دهند تا مشکلات گرانی کالا را با توجه به حماسه اقتصادی رقم بزنند.

نماینده مردم اقلید در مجلس با بیان اینکه  دولت باید با فروشندگانی که با  کم فروشی و گرانفروشی  تنظیم بازار را بر هم می‌زنند باید برخورد جدی کند،‌تصریح کرد: در کشور اسلامی همچون ایران  این گونه احتکارها به هیچ وجه توجیه  منطقی ندارد.

عضو کمیسیون صنایع معدن مجلس در پایان یادآور شد: بحران گرانی کالا بسیاری از خانواده‌ها را دچار مشکلات اقتصادی کرده است و از همین رو دولت باید به طریق اورژانسی و ضربتی فکری برای درمان این بیماری اقتصادی کند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها