امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 19
۰۴:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 60668
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۰۵
تعداد بازدید: 80
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اسماعیل احمدی معاون روابط عمومی بسیج گفت: با پیگیری سازمان بسیج مستضعفین در شورای فرهنگ عمومی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اسماعیل احمدی معاون روابط عمومی بسیج گفت: با پیگیری سازمان بسیج مستضعفین در شورای فرهنگ عمومی کشور، 17 اردیبهشت ماه همزمان با سالروز فرمان تاسیس بسیج سازندگی به دستور امام خامنه‌ای به عنوان روز «بسیج سازندگی» و نیز 23 اسفندماه همزمان با روز شهادت شهید برونسی به عنوان روز «شهید کارگری» در تقویم رسمی کشور مصوب شد.

وی با اشاره به سایر اقشار 22گانه بسیج تاکید کرد: در تلاش هستیم به همت مسئولان و اعضای محترم شورای فرهنگ عمومی بتوانیم 21 فروردین- شهادت شهید آوینی - را به عنوان روز بسیج هنرمندان، 14 اردیبهشت - شهادت استاد مطهری - را به نام روز بسیج فرهنگیان، 29 اردیبهشت همزمان با سالروز دیدار سران عشایر با امام راحل را به عنوان روز بسیج عشایری و .... در تقویم کشور ثبت کنیم.

احمدی در پایان، با اشاره به تاکید خداوند متعال و ائمه اطهار به احیای ایام الله و آثار کم نظیر مناسبت های مذهبی در پیشبرد فرهنگ دینی در میان آحاد گوناگون جامعه، یادآور شد: پیش از این سالروز شهادت شهید فهمیده - 8آبان -  به عنوان دانش آموز بسیجی، 2 آذر سالروز فرمان حضرت امام خمینی (ره)  بر تشکیل بسیج دانشجویی به عنوان بسیج دانشجویی و 31 خرداد سالروز شهادت دکتر چمران به نام استاد بسیجی نام گذاری شده بود.

هریک از اقشار بسیج متناسب با کارکرد خویش روزی از سال را به نام قشر خود نامگذاری کرده و فعالیت ها و برنامه گوناگونی را در سراسر کشور به آن مناسبت برگزار می‌‌کنند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها