امروز : پنجشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 22
۰۷:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 60674
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۰۵
تعداد بازدید: 91
حجت‌الاسلام جعفر شجونی نماینده اولین دوره مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره ...

حجت‌الاسلام جعفر شجونی نماینده اولین دوره مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره اظهاراتی که هاشمی رفسنجانی به نقل از امام مطرح می‌کند، گفت: هاشمی باید توضیح دهد که چه‌کاره امام بوده است که امام نظرتان محرمانه و خصوصی‌شان را به ایشان گفته باشد.

وی با بیان اینکه افکار هاشمی رفسنجانی خراب شده و در مسیر انقلاب و آرمان‌های مردم نیست، تاکید کرد: هاشمی آنقدر از امام خمینی(ره) حرف‌های قابل تامل و غیر قابل باور نقل کرده است که اگر روزی حرف درست خصوصی هم از امام مطرح کرد دیگر کسی باور نخواهد کرد.

شجونی با بیان اینکه هاشمی با نقل‌ قول‌های دروغ از امام(ره) اعتبار خود را زیر سؤال برده است، افزود: اظهارات هاشمی هیچ خریداری در جامعه ندارد و بهتر است وی به جایی پرداختن به نقل‌ قول‌های مکرر از امام، فرزندان متخلفش را به تحویل دادگاه بدهد چون مخالفت امام با آقازاده ‌پروری در کشور آشکارا بود.

وی افزود: شعار مرگ بر آمریکا، شعار مورد تائید حضرت امام بود و اگر قرار باشد روزی این شعار حذف شود با نظر حضرت آقا خواهد بود پس بهتر است افراد غیرمرتبط در این حوزه ورود نکنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها