امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۱:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 60682
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۰۵
تعداد بازدید: 104
به گزارش حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، روابط عمومی مجمع تشخیص مصلحت نظام درباره واکنش‌ها به خبر دیدار اعضای شورای مرکزی ...

به گزارش حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، روابط عمومی مجمع تشخیص مصلحت نظام درباره واکنش‌ها به خبر دیدار اعضای شورای مرکزی خانه صنعت، معدن و تجارت ایران با آیت‌الله هاشمی رفسنجانی و تاکید وی بر این نکته که « طولانی شدن زمان انتخاب استانداران و دیگر مدیران استانی و شهرستانی به صلاح دولت فعلی و مردم نیست» اطلاعیه‌ای منتشر کرد. 

در این اطلاعیه آمده است: برخی این مطالب را  دخالت در کار دولت و تعیین تکلیف برای وزرا دانستند و شروع به ارائه تحلیل‌های گوناگون در فضای شانتاژ خبری کردند؛ در حالی که منظور رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، توصیه خیرخواهانه و مطلبی دلسوزانه برای جلوگیری از دچار شدن امور کشور به روزمرگی بود که اگر مدیران سابق مقبولند، به آنها ابلاغ شود که کارشان ادامه دارد تا برنامه ‌یزی کنند و در غیر این صورت، مدیران جدید منصوب شوند تا با اتکا به سیاست‌های دولت‌، از رکود مدیریتی در استانها جلوگیری شود .

این اطلاعیه می‌افزاید: برای تنویر افکار عمومی، این قسمت از سخنان رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام که در جواب حاضران که از کند بودن گردش امور اداره کشور در استانها شکایت داشتند، اظهار شد، عیناً از نوار پیاده شده است: (دولت گذشته حقیقتا به کشور صدمه زد. چون سیاستش این بود که – به خیال خودشان – نوسازی کنند و نیروهای موثر را از گردونه بیرون کنند، مگر جاهایی که به هر دلیل نتوانستند ... دچار تحریم هم شدیم و اوضاع کشور را مثل کلافی سر درگم به هم ریخت ...من می‌بینم که دولت‌ -دکتر روحانی-  در این مدت دارد تلاش می‌کند تا سازمان خودش را شکل دهد و می‌بینم که بعضی جاها کارها گره می خورد. اصلاح امور نیاز به تدبیر دارد که دولت دارد به خرج می‌دهد . البته طولانی شدن زمان انتخاب استانداران و دیگر مدیران استانی و شهرستانی هم به صلاح دولت فعلی و مردم نیست . چون استانداری که احساس می کند که شاید فردا نباشد و به طبع او فرمانداران، بخشداران و مدیران کل هم این شرایط را دارند ، نمی‌توانند تصمیمات بلند مدت بگیرند . البته می‌دانم که دولت چه ملاحظاتی دارد، ولی در مدیریت‌ها علاوه بر اشکال سابق، یک اشکال جدی‌تر هم پیدا شده که همان مدیر احساس تداوم کار برای خود ندارد؛‌چون نمی‌داند می‌ماند یا نه و به کارها دل نمی‌دهد، که خوب است تکلیفشان مشخص باشد.)

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها