امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۱۴:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 60683
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۰۵
تعداد بازدید: 97
حسینعلی امیری قائم‌مقام و سخنگوی وزارت کشور در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با بیان اینکه در دولت ...

حسینعلی امیری قائم‌مقام و سخنگوی وزارت کشور در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با بیان اینکه در دولت تدبیر و امید از 15 مردادماه تا امروز حدود 13 مورد تقاضای صدور پروانه حزب شده است، اظهارداشت: ‌احزابی هستند که مرکز فعالیت‌شان در تهران و برخی نیز در شهرستان‌ها و استان‌ها است.
قائم‌مقام و سخنگوی وزارت کشور با تأکید بر اینکه در حال حاضر در بخش‌های کارشناسی درخواست‌های اولیه تشکیل حزب بررسی می‌شود، تصریح‌کرد: بعد از اینکه استعلامات لازم از مراجع ذیربط انجام گرفت، این پرونده‌ متقاضیان پروانه حزب در اختیار کمیسیون ماده 10 احزاب قرار گرفته و در آنجا رسیدگی نهایی صورت می‌گیرد.
وی با بیان اینکه این آمار نشان می‌دهد علاقمندی در تشکیل حزب در دولت تدبیر و امید جایگاه زیادی یافته است، خاطرنشان کرد: در این دوره وزارت کشور ضمن مدیریت بسیاری از فعالیت‌های حزبی، از احزابی که در چارچوب قانون فعالیت حزبی می‌خواهند داشته باشند صرف نظر از نوع گرایش آنها، حمایت قانونی به عمل می‌آورد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها