امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۶:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 60685
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۰۷
تعداد بازدید: 93
محمد اصغری در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس اظهار داشت: از ساعات پایانی امروز آسمان استان‌های کرمان، یزد، خراسان جنوبی، سیستان و بلوچستان، شرق فارس، ...

محمد اصغری در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس اظهار داشت: از ساعات پایانی امروز آسمان استان‌های کرمان، یزد، خراسان جنوبی، سیستان و بلوچستان، شرق فارس، هرمزگان شاهد رگبار، رعد و برق و همچنین وزش باد خواهد بود.

کارشناس ارشد هواشناسی با بیان اینکه شرایط مزبور تا روز سه شنبه تداوم خواهد یافت، ابراز داشت: فردا نیز شرایط جوی فوق بر استان‌‌های خراسان رضوی و اصفهان حاکم می‌شود.

وی در ادامه از ورود توده هوای خنک به کشور خبر داد و گفت: طی روز جاری یک توده هوای خنک از سمت شمال غرب وارد کشور می‌شود و به دنبال آن دمای هوا در استان‌های واقع در این منطقه خنک می‌شود، ضمن آنکه این توده هوا بر دمای هوا در سایر نقاط کشور از جمله تهران تاثیر گذاشته و موجب کاهش دمای هوا در کل نقاط کشور می‌شود.

اصغری یادآور شد: بر اساس ورود این توده هوای خنک به کشور، دریای خزر مواج می‌شود ضمن آنکه سواحل شمالی کشور طی دو روز آینده بارانی خواهد شد.

این کارشناس هواشناسی افزود: طی روزهای آینده بارش باران در ارتفاعات استان‌‌های زنجان، قزوین، البرز و کرج و همچنین دامنه‌های جنوبی البرز دور از انتظار نخواهد بود.

اصغری در ادامه سخنان خود از افزایش دمای هوا از چهارشنبه هفته جاری تا شنبه هفته آتی در کل کشور سخن به میان آورد و گفت: این افزایش دما در نیمه شمالی کشور به ویژه سواحل دریای خزر محسوس‌تر خواهد بود؛ بر همین اساس مسافران لازم است از خاموش بودن آتش‌ در جنگل‌ها پیش از خروج مطمئن باشند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها