امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۲۲:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 60687
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۰۷
تعداد بازدید: 96
به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان فارس علی‌اصغر پیوندی سرپرست دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در حاشیه افتتاحیه بخش‌های جدید شهدای یافت آباد در مورد ...

به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان فارس علی‌اصغر پیوندی سرپرست دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در حاشیه افتتاحیه بخش‌های جدید شهدای یافت آباد در مورد برنامه‌های جدید در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی گفت: در بهداشت و درمان ما باید بتوانیم رضایتمندی بیشتر مردم را با توجه به گستردگی کار در مناطق تحت پوشش به دست آوریم.

وی این افراد را 5 میلیون و 200 نفر عنوان کرد و افزود: مسائل بهداشت و درمان مسائل روزمره است و ما با وسواس و شدت و حدت خود مسائل را دنبال می‌کنیم تا بتوانیم مردمی را که برای درمان مراجعه می‌کنند از طبقات مختلف تخت پوشش قرار دهیم و نیازهای اولیه را به آنها ارائه کنیم و رضایتمندی را افزایش دهیم.

پیوندی در مورد افتتاح بخش‌های درمانی جدید گفت: در مورد بخش‌های درمانی جدید به زمان طولانی‌تر و بازنگری مجددتر نیازمندیم که امیدواریم بتوانیم با توجه به نیاز مردم و گستردگی کار که از فیروزکوه تا پاکدشت و ورامین را شامل می‌شود با برنامه‌ریزی دقیق و زمانبندی مناسب رضایتمندی مردم را کسب کنیم.
انتهای پیام/ 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها