امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۲۱:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 60688
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۰۷
تعداد بازدید: 133
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سردار احمدرضا رادان در اولین دوره استاندارد سازی تعالی و رفتار کارکنان پلیس فرودگاه های کشور، ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سردار احمدرضا رادان در اولین دوره استاندارد سازی تعالی و رفتار کارکنان پلیس فرودگاه های کشور، اظهارداشت: خدمت در پلیس جدا از وظایف سازمانی، شغلی و نیز عمل به تعهدات مردم، توفیق در کسب رضایت آنان برای آخرت است که این بخش نسبت به بخش های دیگر از اولویت بیشتری برخوردار است.

وی افزود: خدمت در پلیس این فرصت را به ما می‌دهد تا برای آخرت خود توشه‌ای بیاندوزیم.

جانشین فرمانده ناجا به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص این که «در نظام جمهوری اسلامی ایران هر خدمتی ثواب دارد ولی طبیعی است که ثواب هر خدمتی با خدمت دیگر متفاوت است اشاره کرد و گفت: معتقد هستم خدمت در پلیس به واسطه بسترهایی که برای خدمت به مردم فراهم است، بستر ساز خوبی است تا در دنیا خود را عزیز و در آخرت سرافراز شویم.

این مقام مسئول به فعالیت‌های دیگر رده‌های پلیس و رابطه مستقیم ماموریت‌ها و خدمات آنان به مردم اشاره کرد و گفت: مرزبانان ما علاوه بر ثواب مرزداری، در ثواب خدمت به مردم در برقراری امنیت شریک هستند.

وی عملیات چهره به چهره پلیس پیشگیری و نیز راهنمایی و رانندگی با مردم را گسترده تر از دیگر رده‌های پلیس برشمرد و افزود: البته این عملیات در دیگر رده‌های پلیس‌ها نیز وجود دارد اما به گستردگی این دو پلیس نیست؛ البته سطح و دامنه عملیات چهره به چهره در پلیس پیشگیری بیشتر از پلیس راهنمایی و رانندگی است.

این مقام مسئول به ماموریت سنگین پلیس پیشگیری در مواجهه خدمت رسانی به مردم اشاره کرد و گفت: این بستری است که بتوانیم در دنیا و آخرت، عزت و سربلندی را کسب نمائیم.

وی در ادامه به عملیات حج اشاره کرد و گفت: در این عملیات، 64 هزار زائر بیت الله الحرام، توسط پلیس فرودگاه های کشور به سرزمین وحی اعزام شدند.

رادان با اشاره به جدیت پلیس فرودگاه در برخورد با حاملان موادمخدر، افزود: با اقدامات موثر پلیس فرودگاه کشورمان، امسال، یک زائر ایرانی توسط پلیس سعودی دستگیر نشد که این امر نشانگر عزت مندی نظام جمهوری اسلامی ایران در آنسوی مرزهاست.

جانشین فرمانده ناجا با بیان اینکه مردم، پلیس چابک را دوست دارند؛ آینده نگری را رمز موفقیت پلیس دانست و گفت: پلیسی که یادگیرنده نباشد در ماموریت‌های خود موفق نخواهد بود.

سردار رادان؛ تکریم ارباب رجوع، رعایت ادب و اجرای قانون را نگاه پلیس فرودگاه به مسافران عنوان کرد و افزود: خوش خلقی، چابکی، داشتن ظاهری مناسب، آینده نگری، یادگیرنده بودن، کسب تجربه و قاطعیت در اجرای قانون از مشخصه‌های پلیس موفق است.

جانشین فرمانده ناجا با تاکید به برگزاری دوره‌های استانداردسازی تعالی و رفتار کارکنان در سایر استان‌های کشور، گفت: امیدوارم با برگزاری این دوره‌ها، گام‌های موثرتری برای خدمت به مردم برداشته شود.

وی در خاتمه خاطرنشان کرد: گرانبهاترین تجربیات در اختیار افسران پلیس است، که باید از آن به نحو مطلوب استفاده کنیم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها