امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۱۷:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 60696
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۰۷
تعداد بازدید: 136
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از اداره کل روابط‌عمومی استانداری تهران، نعمت الله ترکی صبح امروز در جلسه شورای اشتغال ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از اداره کل روابط‌عمومی استانداری تهران، نعمت الله ترکی صبح امروز در جلسه شورای اشتغال استان تهران افزود: از سال 84 سقف و رقمی برای استان درخصوص تسهیلات زودبازده در نظر گرفته شده که تاکنون نزدیک به 2300 میلیارد تومان آن تحقق یافته است.

ترکی تصریح کرد: مجموعاً قریب به 67 هزار طرح در شورای اشتغال استان به تصویب رسیده که تعداد 28452 از این طرحها جهت دریافت تسهیلات زودبازده به بانکها معرفی شده اند و این تسهیلات را دریافت کرده‌اند و در واقع می‌توان گفت که 67 درصد از اعتبارات تخصیص یافته به تسهیلات زودبازده محقق شده است.

وی افزود: همچنین تعداد 25437 طرح از مجموع طرحهای مصوب در کارگروه اشتغال به بهره‌برداری رسیده و مجموعاً 80510 فرصت شغلی در این طرحها ایجاد شده است.

معاون برنامه ریزی و اشتغال استانداری تهران تأکید کرد: کارگروه اشتغال استان هردو هفته یکبار تشکیل جلسه خواهد داد و به بررسی و رفع مشکلات و موانع بر سر راه اشتغال می‌پردازد.

ترکی افزود: بانک‌ها در فرصتی 15 روزه مهلت دارند تا طرح‌ها را مجدداً بررسی کرده و اگر طرح قابلیت دریافت تسهیلات زودبازده را نداشتند آنها را مجدداً به دستگاه‌ها ارجاع دهند.

وی گفت: پرداخت 73 میلیارد وام برای مشاغل خانگی در نظر گرفته شده است که نیازمند همت عالی از سوی بانکها است و در واقع بانکها تکلیف قانونی دارند که این وام‌ها را بپردازند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها