امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۱۴:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 60710
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۰۷
تعداد بازدید: 77
علی سلیمی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در اصفهان با اشاره به اینکه هر ساله با آغاز سال تحصیلی انتخابات انجمن اولیاء و مربیان در مدارس برگزار ...

علی سلیمی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در اصفهان با اشاره به اینکه هر ساله با آغاز سال تحصیلی انتخابات انجمن اولیاء و مربیان در مدارس برگزار می‌شود، اظهار کرد: با برگزاری این انتخابات اولیاء در مدارس حضور پیدا می‌کنند و تعامل خود را با مربیان و سیستم مدرسه افزایش می‌دهند.

وی با اشاره به اهمیت برگزاری این انتخابات برای افزایش تعامل خانواده‌ها با سیستم آموزش و پرورش اضافه کرد: همچنین مجمع عمومی در مدارس برای برگزاری انتخابات انجمن اولیاء و مربیان برگزار می‌شود و کاندیدا‌های این انتخابات نیز آمادگی خود را برای حضور انجمن اولیاء و مربیان اعلام می‌کنند.

رئیس گروه انجمن اولیاء و مربیان اداره کل آموزش و پرورش اصفهان با تاکید بر اینکه این انتخابات در تمام مقاطع تحصیلی برگزار می‌شود، تصریح کرد: در سال تحصیلی جدید نیز انتخابات انجمن اولیاء و مربیان در روز‌های 13، 14 و 15 مهر ماه امسال و طی سه روز در مدارس استان برگزار شده است.

وی با بیان اینکه البته این انتخابات در مدارس با دانش‌آموزان کمتر از 10 نفر برگزار نمی‌شود، ادامه داد: در سال تحصیلی جدید انتخابات انجمن اولیاء و مربیان در پنج هزار و 100 مدرسه در سطح استان برگزار شده است.

سلیمی با اشاره به تعداد اعضای انجمن‌های اولیاء و مربیان موجود در سطح استان تاکید کرد: در سال تحصیلی جدید 10 هزار و 269 نفر از والدین دانش‌آموزان عضو انجمن‌های اولیاء و مربیان موجود در سطح استان بوده و همچنین 20 هزار و 538 نفر نیز از اعضای این انجمن‌ها هستند.

وی با تاکید بر اینکه در حال حاضر اعضاء، رئیس و نایب رئیس این انجمن‌ها مشخص شده‌اند، افزود: انجمن‌های اولیاء و مربیان باید فعالیت‌هایی را با همکاری مربیان در زمینه‌های برنامه‌های آموزشی، پرورشی، بهداشتی، اردو‌ها و نظارت بر هزینه‌های مدارس انجام بدهند.

رئیس گروه انجمن اولیاء و مربیان اداره کل آموزش و پرورش اصفهان با بیان اینکه انجمن‌های اولیاء و مربیان دارای وظایف آموزشی، پرورشی و تصمیم‌گیری هستند و در کنار مدیر مدرسه نسبت به اداره مدارس اقدام می‌کنند، گفت: دفتری با عنوان راهنمای فعالیت انجمن‌های اولیاء و مربیان در مدارس توزیع شده است.

وی با اشاره به اینکه شرح وظایف و فعالیت‌های انجمن‌های اولیاء و مربیان در این دفتر وجود دارد، اظهار کرد: 24 تا 30 مهر ماه امسال به عنوان هفته انجمن اولیاء و مربیان نام دارد و 24 مهر ماه نیز به عنوان روز پیوند اولیاء و مربیان نامگذاری شده است.

انتهای پیام/63004/ع30/پ3003
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها