امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۷:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 60718
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۰۷
تعداد بازدید: 100
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از ستاد مبارزه با موادمخدر، وزیر کشور و دبیرکل ستاد مبارزه با مخدر در احکام جداگانه‌ای ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از ستاد مبارزه با موادمخدر، وزیر کشور و دبیرکل ستاد مبارزه با مخدر در احکام جداگانه‌ای سید نجیب حسینی را به سمت معاون امور اداری، مالی و امور مجلس و محمد کیمیایی را به عنوان مشاور دبیرکل در امور حقوقی این ستاد منصوب کرد.

عبدالرضا رحمانی‌فضلی در بخشی از حکم انتصاب حسینی آورده است:
دکتر نجیب حسینی

با عنایت به مراتب تعهد، تخصص و تجارب ارزنده جنابعالی، به موجب ‏این حکم شما را به سمت معاون اداری، مالی و امور مجلس منصوب می‌نمایم.

اجرای دقیق قوانین، ‏مقررات، آئین‌نامه و دستورالعمل‌های اداری، استخدامی و مالی، نظارت بر فعالیت‌های مرتبط با امور حقوقی و مجلس و ارائه پیشنهاد سیاست‌ها و ‏خط‌مشی‌ها، هماهنگی و ارتباط با نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی و شرکت در کمیسیون‌های مرتبط از جمله اموری است که انتظار دارد با ‏برنامه‌ریزی دقیق و هدفمند، نسبت به تحقق آن اهتمام نمائید.

توفیق شما را در راستای انجام این ماموریت خطیر و اجرای برنامه‌ها با رعایت اصول ‏قانون‌مداری، اعتدال‌گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید در  ظل توجهات ‏حضرت ولیعصر (عج) و رهنمودهای حکیمانه مقام معظم رهبری «مدظله العالی» از درگاه پروردگار قادر متعال خواستارم.

همچنین متن کامل حکم کیمیایی از سوی رحمانی‌فضلی بدین شرح است:‏
آقای محمد کیمیایی

به موجب این حکم جنابعالی را به عنوان ‏مشاور دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر در امور ‏حقوقی منصوب می‌نمایم.‏

امید است تجارب خدمتی و سوابق علمی و اجرایی ‏شما در ارتقاء فرآیند تصمیم‌گیری مؤثر افتد و ستاد ‏مبارزه با مواد مخدر از نظرات، ‏پیشنهادات و ‏خدمات جنابعالی بهره‌مند گردد.‏

توفیقات جنابعالی را در خدمت به نظام مقدس ‏جمهوری اسلامی ایران خواستارم.‏
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها