امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۱۷:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 60724
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۰۷
تعداد بازدید: 124
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس و به نقل از روابط عمومی ستاد مبارزه با مواد مخدر؛ طه طاهری،قائم مقام دبیرکل ستاد مبارزه با ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس و به نقل از روابط عمومی ستاد مبارزه با مواد مخدر؛ طه طاهری،قائم مقام دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر صبح امروز در جلسه تودیع و معارفه برخی معاونان، مشاوران و مدیران کل این ستاد گفت: در مبارزه با مواد مخدر باید تمام تلاش خود را به کار بست تا مطالبات و سطح انتظارات رهبر معظم انقلاب، مسئولین و مردم برآورده شود.

وی با اشاره به فرموده مقام معظم رهبری گفت: مبارزه با مواد مخدر یک جهاد بزرگ و یک حرکت بسیار عمیق در راه پیشرفت ملت ایران است، لذا با استناد به این سخن حکیمانه کار ستاد، کار جهادی است و خدمت در آن توفیق می‌خواهد.

قائم مقام دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر افزود: در مبارزه با مواد مخدر باید نیت‌ها صادق باشد و تمام تلاش خود را به کار بست تا مطالبات و سطح انتظارات رهبری، مسئولان و مردم برآورده شود.

طاهری بیان داشت: کشور طی 34 سال گذشته، اقدامات بسیار خوب و ارزشمندی را در این حوزه انجام داده است همانطور که براساس گزارشات موجود، میزان کشفیات هیچ کشوری در دنیا همچون ایران نیست و کشور ما به طور تقریبی سالانه 500 تن کشفیات مواد مخدر دارد و در این راه نیز بیش از 3700 نفر شهید و 12 هزار جانباز تقدیم نظام کرده است.

وی در پایان با استناد به حدیثی از رسول خدا (ص) تشکر از خالق را مستلزم تشکر از مخلوق دانست و از زحمات بهرام نوروزی، معاون سابق مقابله با عرضه، محمدصادق فتح‌الهی معاون سابق امور اداری،‌ مالی و مجلس، محمدباقر صابری‌زفرقندی مدیرکل سابق درمان و حمایت‌های اجتماعی این ستاد تقدیر و تشکر کرد و ضمن تبریک به دکتر سید نجیب حسینی معاون جدید امور اداری،‌ مالی و مجلس و محمد کیمیایی مشاور دبیرکل در امور حقوقی، توفیق خدمتگزاری آنها را در سنگر مبارزه با مواد مخدر از خداوند متعال مسئلت کرد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها