امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۰۹:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 60727
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۰۷
تعداد بازدید: 109
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ هوشنگ خندان دل معاون عمران و توسعه امور شهری و ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ هوشنگ خندان دل معاون عمران و توسعه امور شهری و روستائی وزیر کشور اظهار داشت: براساس ماده 72 قانون تشکیلات وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران که در سال 1375 به تصویب رسیده است شرایط احراز تصدی سمت شهردار به عهده آئین نامه ای گذاشته شده است که در سال 1377 به تصویب هیئت وزیران رسیده است.

وی افزود: در این آئین نامه برای تصدی سمت شهرداری در شهرداریهای درجه 11 و 12 از جمله شهر مقدس مشهد داشتن حداقل کارشناس ارشد (فوق لیسانس) با گرایشهای مشخص شده توسط وزارت کشور الزامی است.

خندان دل گفت: در بخش‌های دیگری از این آئین نامه امکان جایگزین شدن مدرک تحصیلی لیسانس به جای مدرک تحصیلی فوق لیسانس در صورت داشتن تجارت مفید دیده شده، لذا در مورد شهردار انتخابی شورای اسلامی شهر مقدس مشهد مدرک تحصیلی لیسانس جایگزین مدرک تحصیلی فوق لیسانس شده است.

وی در پایان بیان داشت: حکم سید صولت مرتضوی به عنوان شهردار مشهد که امروز به امضای وزیر کشور رسیده است در روزهای آینده به وی ابلاغ خواهد شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار