امروز : شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶ - 2017 September 23
۱۸:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 60731
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۰۷
تعداد بازدید: 124
به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس سردار اسماعیل احمدی مقدم فرمانده نیروی انتظامی در حاشیه دیدار با رئیس آژانس ...

به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس سردار اسماعیل احمدی مقدم فرمانده نیروی انتظامی در حاشیه دیدار با رئیس آژانس مبارزه با مواد مخدر ایتالیا در مورد لباس سربازان ناجا گفت: ما هم معتقدیم که این لباس زیبا نیست و به همین دلیل در حال مطالعه برای طراحی لباس جدیدی برای آن‌ها هستیم.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه طول خدمت سربازان کم است در دوران آموزشی 2 دست لباس به آن‌ها واگذار می‌شود که آنها این دو دست لباس را در طول 20 ماه خدمت خود به تن می‌کنند و همین امر موجب مندرس شدن لباس سربازها شدهاست.

فرمانده نیروی انتظامی تأکید کرد: پلیس نیز به مانند دیگران باید لباس خود را دوست داشته باشد و به همین منظور ما باید هر چه سریعتر تغییر لباس سربازان را آغاز کنیم.

وی ادامه داد: اگر امروز تغییر لباس را آغاز کنیم این تغییر به دلیل اینکه ورودی و خروجی سربازان در عرض چند ماه صورت می‌گیرد 20 ماه طول می‌کشد.

احمدی مقدم در پاسخ به سؤالی در مورد اینکه آیا از وضعیت خاوری خبری دارید یا خیر گفت: در حال حاضر از وی خبری نیست و کانادا در این زمینه با ما همکاری نمی‌کند.

احمدی مقدم همچنین از راه‌اندازی یگان انتظامی شهرداری تهران خبرداد و گفت: این یگان در شهرهای بزرگ مانند مشهد به زودی راه‌اندازی شده و وظیفه آن برخورد با معتادان، متکدیان و غیره است.

فرمانده نیروی انتظامی در پایان در پاسخ به سؤالی در مورد اینکه آیا ناجا طرحی برای برخورد با دکه‌های روزنامه فروشی که پیش از نشریات اقدام به فروش دخانیات می‌کند، دارد یا خیر گفت: تخلفات صنفی بر عهده خود صنوف می‌باشد و ناجا در صورتیکه جرمی اتفاق بیفتد با آن برخورد می‌کند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها