امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۱۸:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 60747
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۰۹
تعداد بازدید: 161
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری رسمی سوریه «سانا»، «بشار اسد» رئیس جمهور سوریه در دیدار با هیئت «تجمع عربی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری رسمی سوریه «سانا»، «بشار اسد» رئیس جمهور سوریه در دیدار با هیئت «تجمع عربی و اسلامی برای حمایت از مقاومت» تأکید کرد که نقش نخبه گان و جریان‌های ملی در ایجاد دیدگاه مقاومت و وحدت هویت عربی اسلامی و ارتباط دیدگاه قومیتی و منافع ملی در پایگاه‌های اجتماعی به ویژه نسل های جوان بسیار اساسی است.

از سوی دیگر نیز اعضای این هیئت در این دیدار روند نشستی که این گروه در بیروت تحت عنوان «حمایت از ایستادگی سوریه در برابر تجاوز آمریکا-صهیونیستی و پس رفت عربی و تروریسم» برگزار کرده بودند را بررسی کردند و تأکید کردند که سوریه با هوشیاری و پایداری مردم و ارتش اش همه تلاش‌ها و توطئه‌ها برای هدف قرار دادن نقش این کشور درباره مقاومت را ناکام گذاشته است.

این هیئت افزود: زمان آن فرا رسیده است که همه ملت‌های اسلامی و عربی مسئولیت ملی خود در قبال این ایستادگی را بپذیرند و برای تقویت آن از این ایستادگی حمایت کنند زیرا پیروزی‌های حاصل شده نه تنها سوریه بلکه دیگر ملت ها را در امان نگه می‌دارد.
انتهای پیام/ر
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها