امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۸:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 6075
تاریخ انتشار: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۴۰
تعداد بازدید: 228
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از رشت، انتخابات ریاست جمهوری ایران انتخاباتی است که برای تعیین رئیس‌جمهور به عنوان شخص دوم ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از رشت، انتخابات ریاست جمهوری ایران انتخاباتی است که برای تعیین رئیس‌جمهور به عنوان شخص دوم مملکت با آرای مستقیم مردم صورت می‌گیرد.با حذف پست نخست‌ وزیری در اصلاحیه قانون اساسی جایگاه و اختیارات و وظایف ریاست جمهوری در ایران دچار تحول اساسی شد.

اما این روز‌ها و در آغازین مراحل یازدهمین دوره انتخابات ریاست‌ جمهوری تب حضور شخصیت‌های سیاسی برای تصدی بالاترین پست اجرایی کشور بالا گرفته است.

اما متاسفانه و به دلیل ضعف در قوانین شاهد حضور افرادی گمنام برای ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری هستیم که می‌تواند وجه ایران در رسانه‌های بین‌المللی را مخدوش کند.

اینکه به یکباره چندصد نفر از داوطلبین ریاست جمهوری رد صلاحیت شوند بهانه بسیار خوبی برای رسانه های جریان استکبار است تا نون خود را در این تنور پخت کنند.

احمد جعفری یکی از کاندیداهای داوطلب انتخابات ریاست جمهوری است که امروز با حضور در وزارت کشور اقدام به ثبت نام کرد. وی آتش‌نشانی اهل و ساکن بندر انزلی است.

وی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رشت با اشاره به دلایل حضور خود در یازدهمین انتخابات ریاست جمهوری ایران درباره توانایی خود در اداره کردن کشور، اذعان کرد: تمام سیاست‌ها و راهبردهای خود را طبق فرمایش مقام معظم رهبری پیش می‌برم و امروز با این هدف ثبت نام کردم.

جعفری با اشاره به اینکه در صورت منتخب شدن کابینه‌ام را بلافاصله معرفی می‌کنم، افزود: عارف را معاون اول کابینه خود انتخاب می‌کنم و خانم وحیدی دستجردی وزیر بهداشت، محسنی‌اژه‌ای وزیر دادگستری، حبیب‌الله سیاری وزیر دفاع، صالحی وزیر امور خارجه و مصلحی را وزیر اطلاعات بر می‌گزینم.

این داوطلب انتخابات ریاست جمهوری درباره رد صلاحیت خود نیز اذعان کرد: در صورتی که رد صلاحیت شوم از کاندیداهایی که رهرو راه شهدا و ولایت هستند، حمایت می‌کنم.

وی با تاکید بر اینکه با عشق به ولایت برای انتخابات ریاست جمهوری آمدم، تصریح کرد: در صورتی که رئیس جمهور شوم و رهبرم به بنده دستور دهد رژیم صهیونیسم را با خاک یکسان می‌کنم.

جعفری با بیان اینکه امام (ره) فرمود رژیم صهیونیسم یک غده سرطانی است که باید از بین برود، افزود: در صورت رئیس جمهور شدن با یک اشاره رهبر صهیونیسم را از بین می‌برم.

به گزارش فارس، احمد جعفری دارای تحصیلات فوق دیپلم بوده و اکنون مدیر عامل آتش‌نشانی انزلی است.

انتهای پیام/2300/ب30/ظ1004
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها