امروز : شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 24
۲۰:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 60750
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۰۹
تعداد بازدید: 76
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از مرکز اطلاع رسانی فلسطین، «عزت الرشق» گفت که نتیجه مذاکرات سازش جز شکست و یا تولد ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از مرکز اطلاع رسانی فلسطین، «عزت الرشق» گفت که نتیجه مذاکرات سازش جز شکست و یا تولد فرزند نامشروعی مورد مخالفت ملت فلسطین نخواهد بود.

وی افزود این نتیجه حتمی و قطعی هر گونه پروژه ای است که به دور از اجماع و توافق ملی اجرا شود.

الرشق در بخش دیگری از سخنان خود تداوم همکاری های امنیتی در سایه تداوم حملات یهودی سازی ارتش صهیونیستی علیه مسجد الاقصی را محکوم کرد و گفت: صهیونیست های تندرو سعی در احداث «معبد یهودی» در یک پنجم مساحت کلی مسجد مبارک الاقصی را دارند.

وی تصریح کرد که در همین حال، تشکیلات خودگردان و تیم مذاکره کننده فلسطینی هم سعی در تقویت همکاری های امنیتی و تعقیب و پیگرد مبارزان مقاومت و ممانعت از شروع انتفاضه سوم فلسطین را دارد.

مذاکرات سازش بین رژیم صهیونیستی و تشکیلات خودگردان فلسطین از تیرماه گذشته با نظارت «جان کری» وزیر خارجه آمریکا در واشنگتن آغاز شد و تا کنون دو طرف فلسطینی و اسرائیلی 9 بار با یکدیگر دیدار کرده‌اند اما بنا به اذعان دو طرف فلسطینی و اسرائیلی این مذاکرات تا کنون هیچ پیشرفتی نداشته است تا جایی که «زیپی لیونی» رئیس تیم مذاکرات اسرائیلی از تمدید مدت زمان مذاکرات پس از 9 ماه خبر داد و این در حالی است که رهبران فلسطینی با تمدید دوره مذاکرات مخالفت کرده و معتقدند که در صورت عدم دستیابی به توافق در 9 ماهی که از سوی کری تعیین شده است، این امر به معنای شکست مذاکرات خواهد بود.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها