امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۷:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 60762
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۰۹
تعداد بازدید: 91
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه آمریکایی «واشنگتن‌تایمز»، دکتر «بن کارسون» جراح سیاهپوست مغز و اعصاب آمریکا ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه آمریکایی «واشنگتن‌تایمز»، دکتر «بن کارسون» جراح سیاهپوست مغز و اعصاب آمریکا و رئیس بخش جراحی مغز و اعصاب کودکان در بیمارستان «جانز هاپکینز» با اشاره به طرح بیمه خدمات درمانی اوباما تأکید کرد که «اوباماکر» بدترین چیزی است که از زمان برده‌داری تاکنون در آمریکا رخ داده است.

وی این اظهارات را در حین یک سخنرانی ایراد کرد و گفت: این (طرح خدمات درمانی) بردگی است زیرا هدف آن این است که همه ما را تابع دولت کند. این برنامه اصلاً ربطی به خدمات درمانی ارتباطی ندارد. این به کنترل کردن ربط دارد.

این جراح مغز و اعصاب سپس طرح اصلاح بیمه خدمات درمانی اوباما را با سیاست‌هایی که توسط «ولادیمیر لنین» یکی از پدران سوسیالیسم و کمونیسم پیش‌‌بینی شده بود مقایسه کرد و گفت: بیمه پزشکی همگانی اساس تشکیل یک کشور سوسیال است.

کارسون تصریح کرد که چنین اظهار نظراتی شاید از نظر برخی بدگمانی و پارانوئیا تلقی شود اما من می‌گویم که اگر شما چیزی درباره تاریخ بدانید، چطور می‌توانید آن را مطرح نکنید.

وی سپس افزود: وقتی افراد در قوه مجریه و قضاییه مجبور به مشارکت در این طرح نیستند و بقیه مجبورند در این طرح شرکت کنند، این آمریکا نیست، بلکه روسیه است.

طرح بیمه خدمات درمانی اوباما همچنین یکی از مسائلی است که موجب شده است که از 13 روز پیش دولت فدرال آمریکا به تعطیلی اجباری برود و صدها هزار نفر از کارکنان دولت این کشور به مرخصی اجباری و بدون حقوق بروند.

جمهوری‌خواهان 13 روز پیش لایحه بودجه دولت آمریکا را با شرط و شروطی تصویب کردند و گفتند که تأمین بودجه طرح خدمات درمانی اوباما را به مدت یکسال به تعویق می‌اندازند اما سنا که تحت کنترل دموکرات‌های آمریکا است، حاضر نشدند این لایحه را تصویب کنند و بنابراین دولت فدرال آمریکا تعطیل شد.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها