امروز : چهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 24
۰۳:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 6077
تاریخ انتشار: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۴۰
تعداد بازدید: 93
حجت‌الاسلام سید علی‌محمد بزرگواری در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در یاسوج اظهار کرد: امروز چشم همه به تصمیم خردمندانه آقای هاشمی در انتخابات ریاست‌جمهوری ...

حجت‌الاسلام سید علی‌محمد بزرگواری در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در یاسوج اظهار کرد: امروز چشم همه به تصمیم خردمندانه آقای هاشمی در انتخابات ریاست‌جمهوری است.

نماینده ادوار هشتم و نهم مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: انتظاری که پس از 5 دهه کار سیاسی از آقای هاشمی می‌رود این است که بهترین تصمیم را برای حضور در انتخابات اتخاذ کند که از نظر ما بهترین تصمیم ایفای نقش هدایت قشر جوان برای حضوری حماسی در انتخابات است.

نماینده مردم شهرستان‌های کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: ممکن است در این مدت نام‌نویسی برخی از نزدیکان آقای هاشمی برای حضور وی به عنوان کاندیدا در انتخابات فشار بیاورند که این‌جا دیگر هوشیاری خود آقای هاشمی را می‌طلبد.

بزرگواری تصریح کرد: آقای هاشمی اگر احتیاج به مشاوره در این زمینه داشته باشد که به نظر من خود بهترین مشاور هستند، می‌توانند به همرزمان انقلابی و هم‌طراز خود در این زمینه مراجعه کرده و از آنان مشورت بگیرند.

این نماینده اصولگرای مجلس تأکید کرد: کارگزاران سازندگی و برخی در جریان اصلاحات خیرخواه آقای هاشمی نیستند و تنها جایگاه از دست رفته خود را طلب می‌کنند و برای رسیدن به آن قصد استفاده از آقای هاشمی را دارند.
انتهای پیام/2571‌/ش30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها