امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۰۶:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 60785
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۱۱
تعداد بازدید: 106
حسین شمقدری در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس با اعلام این مطلب اظهار داشت: در حال حاضر مشغول پروسه تحقیقات فیلم جدیدم هستم که هنوز نامی برای آن ...

حسین شمقدری در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس با اعلام این مطلب اظهار داشت: در حال حاضر مشغول پروسه تحقیقات فیلم جدیدم هستم که هنوز نامی برای آن انتخاب نشده است اما می‌توان این فیلم را در امتداد «میراث آلبرتا 2» است ولی هنوز نامی برای آن انتخاب نشده است.

وی تصریح کرد: تهیه‌کننده این فیلم موسسه آرمان مدیا است اما هنوز سرمایه‌گذار مشخص نشده و با توجه به اینکه از مرحله تحقیق تا ساخت چنین پروژه‌ای نیاز به سرمایه زیادی دارد باید هرچه زودتر وضعیت سرمایه‌گذاران کار مشخص شود.

سازنده مستند‌های «میراث آلبرتا» ادامه داد: مستند جدید به لحاظ ساختاری به ریشه یابی فرار مغزها از ایران می‌پردازد و در لایه زیرین آن به ریشه‌یابی روابط ایران و آمریکا می‌پردازد که با اتمام مرحله تحقیقات وارد فاز تولید خواهیم شد.

براساس این گزارش، شمقدری در مستند‌های «میراث آلبرتا» به موضوع مهاجرت نخبگان از ایران پرداخت که پخش آن در مجامع دانشگاهی، فضای مجزی و رسانه‌ها بازتاب وسیعی داشت.
انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها