امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۱۱:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 60791
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۱۱
تعداد بازدید: 103
محمد صمصامی، عضو هیئت تحریریه نشریه تخصصی ملیتا در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی فارس ضمن اعلام خبر انتشار ماهنامه ملیتا، گفت: نشریه ملیتا با هدف تبیین ...

محمد صمصامی، عضو هیئت تحریریه نشریه تخصصی ملیتا در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی فارس ضمن اعلام خبر انتشار ماهنامه ملیتا، گفت: نشریه ملیتا با هدف تبیین ابعاد جهانی جبهه مقاومت و بیداری اسلامی راه‌اندازی شده و شعار «روایتگر نبرد جهانی حق و باطل» را برای خود برگزیده است.

وی افزود: این نشریه در قالب ده سرویس به موضوعات کلانی چون مساله فلسطین، وحدت اسلامی، جریان‌شناسی فکری سیاسی جهان اسلام، کشورشناسی و شخصیت‌شناسی، استکبار جهانی، ابعاد جهانی انقلاب اسلامی، وقایع تاریخی و نیز تحلیل آخرین تحولات منطقه و جهان می‌پردازد.

صمصامی همچنین با اشاره به سرویس دیپلماسی عمومی این مجله گفت: در این سرویس به رسانه، هنر، فضای مجازی و خصوصا اقدامات تشکل‌های مردمی که در ایران و جهان صورت می‌گیرد نگاه ویژه‌ای شده است.

وی با اشاره به برخی نوآوری‌ها در زمینه مساله وحدت، انقلاب اسلامی و ... در این نشریه گفت: متاسفانه به دلایل مختلف نگرش ما در مقولات مختلف با دیدگاه رهبران انقلاب اسلامی همسو نیست و این ضرورت تلاش فرهنگی برای تفصیل فکر انقلاب در میان جامعه و خصوصا بدنه مذهبی را اثبات می‌نماید.

صمصامی در پایان ضمن اشاره به مستقل بودن این نشریه و لزوم حمایت مخاطبان از آن گفت: شماره اول این نشریه همزمان با روز جهانی برائت از مشرکین منتشر می‌شود که در آن پرونده‌هایی درباره شیخ مصطفی رهنما، مذاکره با آمریکا، تحولات سوریه، بازتاب انتخابات 92 در رسانه های جهان و ... کار شده است.

علاقمندان جهت اشتراک این نشریه می‌توانند از طریق شماره تلفن 32923792-0251 اقدام نمایند و همچنین ایمیل mleetamag@gmail.com نیز جهت ارتباط با این نشریه برقرار است؛ سایت این نشریه به نشانی mleetamag.ir نیز به زودی فعالیت خود را آغاز خواهد کرد.

انتهای پیام/س
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها