امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۱۹:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 60795
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۱۱
تعداد بازدید: 105
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علی داوودی دبیر هنری سومین جشنواره «شعر انقلاب» در خصوص آثار رسیده به این دوره ازجشنواره گفت: ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علی داوودی دبیر هنری سومین جشنواره «شعر انقلاب» در خصوص آثار رسیده به این دوره ازجشنواره گفت: آثار رسیده به این دوره از جشنواره به لحاظ کیفی در سطح بسیار بالایی قرار داشته است و درحال حاضر آثار در بخش‌های شعر کلاسیک، شعر نو و بخش پژوهش توسط داوران داوری مقدماتی شده‌اند.

وی در ادامه افزود: امسال در بخش پژوهش آثار بسیار خوبی ازسوی پژوهشگران داشته‌ایم ؛ همچنین مجموعه مقالات و آثار شاخصی در حوزه پژوهش شعر انقلاب از سوی پژوهشگران ارسال شده است که به نظر می‌رسد این قابلیت را داشته باشند که جشنواره‌ای جداگانه برای آثار پژوهشی برگزار شود .

دبیر هنری سومین جشنواره شعر انقلاب پایان داوری نهایی سومین جشنواره شعر انقلاب را هفته آینده ذکر و اظهار کرد: تا هفته آینده کلیه آثار توسط 15 داور بررسی خواهند شد و در روز «قیصر امین پور و سلمان هراتی» (چهارشنبه هشتم آبان ماه) برگزیدگان نهایی معرفی خواهند شد.

شایان ذکراست سومین جشنواره «شعر انقلاب» در سه بخش مجموعه شعر، تک اثر و پژوهش و در دو قالب شعرنو، شعرکهن و پژوهش برگزار شده است.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار