امروز : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 21
۰۰:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 6080
تاریخ انتشار: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۴۰
تعداد بازدید: 184
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از گچساران، مجید نامجو امروز در آیین افتتاح تونل انحرافی سد چم‌شیر گچساران که با حضور جمعی از ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از گچساران، مجید نامجو امروز در آیین افتتاح تونل انحرافی سد چم‌شیر گچساران که با حضور جمعی از مسئولان استانی و محلی در محل این سد برگزار شد، اظهار کرد: جمهوری اسلامی  ایران پس از گذشت 35 سال به سطحی از توانایی، افتخار و ظرفیت‌های برتر دست یافته که با رصد کردن اخبار دنیا شاهد اخبار موفقیت‌های جمهوری اسلامی ایران در سطح جهان هستیم.

وی با بیان این‌که اخبار موفقیت‌ها همچنین مسائل ایران و آمریکا در صدر اخبار دنیا قرار دارد، افزود: باید به توانایی خود افتخار کنیم، چراکه اکنون یک ایرانی در هر کجای دنیا قرار بگیرد، با دید عزت و افتخار به وی نگاه می‌کنند.

وزیر نیرو در ادامه با تأکید بر این‌که باید بیرون از کشور رفت و تغییر دیدگاه جهانیان را به جامعه ایران درک کرد، تصریح کرد: باید تلاش شود تا روز به روز با اقدامات و تلاش‌های که کشور را به جلو می‌برد بر این تفکر و دیدگاه بیفزاییم که البته این اتفاق در حال رقم خوردن است.

نامجو ابراز داشت: برنامه دولت دهم این است که تا آخرین روزی که ظرفیت خدمتگزاری را در اختیار دارد، کار کند و در همین راستا سفرهای استانی با سرعت در حال انجام گرفتن است.

وی اذعان داشت: البته بعضی افراد نگاه‌های خاصی در زمینه انجام دور چهارم سفرهای استانی دارند، اما من که درون دولت هستم، می‌بینم که همکاران در شهرستان‌ها جلسات را برگزار می‌کنند و رئیس جمهور نیز شخصاً جلسات کارگروه و دولت را برگزار می‌کنند، چراکه هدف، خدمتگزاری و انجام کارها است.

وزیر نیرو با بیان این‌که تجربیات و تصمیمات دولت در آخرین روزهای عمر خود می‌تواند پایه و اساس کار دولت آینده باشد، اذعان داشت: دولت تصمیمات و مصوبات خوبی را در نظر گرفته؛ اگرچه این مصوبات جدید نیست، اما سبب مشکلات و مسائلی شده است.

نامجو با اشاره به افتتاح تونل انحرافی سد چم‌شیر گچساران، این پروژه را نمونه‌ای خوب و قابل تقدیر دانست و گفت: خوشبختانه پروژه سد چم‌شیر مشکلی در زمینه مسائل مالی ندارد و 203 میلیون یورو بحث فاینانس این پروژه بوده که برطرف شده و با همکاری همکاران چینی به ثمر می‌رسد.

وی خاطرنشان کرد: به امید خدا زمان تعریف شده چهار ساله اتمام این سد که می‌تواند رکوردی مناسب در این عرصه باشد، انجام شده و این تیم خوب احتیاج به حمایت‌های محلی و منطقه‌ای دارد.

وزیر نیرو با بیان این‌که من و استاندار کهگیلویه و بویراحمد کرمانی هستیم و همدیگر را به خوبی می‌شناسیم، خاطرنشان کرد: انتظار دارم سیدحسین صابری همانگونه که در همه عرصه‌های که در مقام استانداری قرار داشتند و تعامل و همکاری مناسبی با وزارت نیرو برقرار می‌کردند در این پروژه نیز همکاری لازم را داشته باشند.

نامجو در بخش دیگری از سخنان خود با اظهار امیدواری از اتمام پروژه سد چم‌شیر گچساران در مدت تعریف شده، بیان داشت: با اتمام این پروژه در مدت تعریف شده، افتخار دیگری بر افتخارات وزارت نیرو و همکاران در این پروژه افزوده شود تا ما نیز بتوانیم به انجام دیگر پروژه‌ها در دیگر نقاط دنیا به دست ایرانیان افتخار کنیم.

وی تصریح کرد: هر آنچه که دشمن خود را علیه ایران اسلامی تجهیز کرده؛ به دلیل ممانعت از پیشرفت و توسعه ایران در دنیا است و ما باید همه توان و انرژی خود را صرف جلوگیری از رسیدن دشمن به هدف خود که متوقف کردن ما در عرصه پیشرفت است، بگذاریم.
انتهای پیام/82001/ذ40
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها