امروز : پنجشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۵ - 2017 February 23
۲۰:۴۳
نمایشگاه رسانه دیجیتال
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 60800
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۱۲
تعداد بازدید: 113
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در پی تعطیل شدن برگزاری جشنواره افق‌نو به عنوان یکی از بزرگترین همایش‌ها و جشنواره‌های ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در پی تعطیل شدن برگزاری جشنواره افق‌نو به عنوان یکی از بزرگترین همایش‌ها و جشنواره‌های ضدصهیونیستی کشور، رسانه‌های غربی و صهیونیستی از این امر ابراز خرسندی کرده و آن را به صورت گسترده بازتاب دادند.

روزنامه‌ها و سایت‌هایی چون «دیلی تلگراف»، «تایمز اسرائیل»، «جروزالم پست»، «یدیعوت آحارانوت»، «هاآرتص»، «آروتز شوا» و «یشیوا ورلد نیوز» از جمله رسانه‌هایی هستند که این مطلب را منتشر کردند.

هاآرتص در مطلبی با عنوان «ایران تعطیلی کنفرانس ضدصهیونیستی را اعلام کرد» این اقدام را در راستای تلاش‌های دولت جدید ایران در نقشه راه خود برای نزدیکی به غرب عنوان کرده و نوشته است: این همایش، توسط سلف روحانی یعنی احمدی‌نژاد تاسیس شد که به ترویج شعارها و احساسات ضداسرائیلی اقدام می‌کرد.

این روزنامه اسرائیلی علت این امر را به نقل از رسانه‌های ایرانی تحت تاثیر قرار گرفتن «رابطه متقابل با جهان خارج» عنوان کرده است.

هاآرتص با اشاره به گفت‌وگوی اخیر طالب‌زاده دبیر این جشنواره با خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به «فاجعه» بودن تعطیلی آن از نگاه نادر طالب‌زاده اشاره کرده است.

روزنامه صهیونیستی «یدیعوت آحارانوت» نیز به این گفت‌وگوی اخیر فارس با طالب‌زاده اشاره کرده است و اقدام دولت حسن روحانی و وزارت خارجه آن در تعطیل کردن این همایش و جشنواره را «مقابله با تندروهای ایران» عنوان کرده است.
انتهای پیام/س
برچسب ها:
آخرین اخبار