امروز : شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 24
۱۸:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 60813
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۱۲
تعداد بازدید: 114
 رضا حاجی آبادی مدیر انتشارات هزاره ققنوس در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات فارس خبر از انتشار 5 کتاب جدید توسط این انتشارات داد و گفت: 4 کتاب در ...

 رضا حاجی آبادی مدیر انتشارات هزاره ققنوس در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات فارس خبر از انتشار 5 کتاب جدید توسط این انتشارات داد و گفت: 4 کتاب در حوزه ادبیات و 1 کتاب در حوزه هنر کتاب‌های جدیدی است که به زودی توسط انتشارات هزاره ققنوس وارد بازار نشر خواهد شد.

وی افزود: کتاب «نشانه شناسی تعزیه» نوشته صادق رشیدی یکی از جدیدترین کتاب‌های هزاره ققنوس در حوزه هنر است که به صورت تحقیقی به این هنر آیینی کشورمان پرداخته است.

این ناشر گفت: دو کتاب شعر بسیار خوب در حوزه شعر دفاع مقدس در دست انتشار داریم که پیش بینی می‌کنیم با استقبال بسیار خوبی مواجه شود. اولین مجموعه مجموعه اشعار پونه نکویی است که به علت تصویر سازی‌های فوق العاده شاعر، جزء پرفروش‌های هزاره ققنوس خواهد بود و دیگری کتاب «نفحه فردوس» سارا جلوداریان است که این مجموعه شعر دفاع مقدسی نیز به زودی منتشر می‌شود.

کتاب دیگری که حاجی آبادی از انتشار قریب الوقوع آن خبر دارد، مجموعه ترانه‌های سامی تحویل داری بود که این کتاب با نام «شاید برای شما هم اتفاق بیفتد» منتشر خواهد شد.

وی درباره این کتاب گفت: مجموعه ترانه‌های این کتاب  غالبا توسط خوانندگان پاپ کشورمان اجرا شده است و یکی از مشهورترین ترانه‌های کتاب ترانه‌ای است برای تیتراژ سریال شاید برای شما اتفاق بیفتد، اجرا شده است.

این ناشر همچنین از انتشار رمان «تک خال» نوشته رضوان نیلی پور خبر داد.

انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها