امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۱۸:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 6082
تاریخ انتشار: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۴۰
تعداد بازدید: 191
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از بورس کالای ایران کارگاه آموزشی آشنایی با نحوه معاملات در بورس کالای ایران در دومین ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از بورس کالای ایران کارگاه آموزشی آشنایی با نحوه معاملات در بورس کالای ایران در دومین روز نمایشگاه بورس توسط پژمان ساعت ساز مدیر آمار و ارزیابی عملکرد بورس کالا برای بازدیدکنندگان حاضر در غرفه این بورس برگزار شد.
همچنین یک پایان نامه مرتبط با فعالیت بورس کالا با عنوان (نقش و عملکرد بورس کالا در تعیین قیمت محصولات کشاورزی با استفاده از تحلیل فرایند شبکه ANP ) توسط بهزاد فکاری برای شرکت کنندگان در میزگرد نمایش آثار محققان و دانشگاهیان تشریح شد.
بر اساس این گزارش فرید دهقان رییس گروه بخش معدن مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی نیز در خصوص نقش بورس کالا در استراتژی بخش معدن یک سخنرانی تخصصی در محل غرفه بورس کالای ایران ایراد کرد.
بعد از ظهر روز چهارشنبه نیز دو کارگاه آموزشی آشنایی قراردادهای آتی سکه طلا توسط پدرام زادنو عزیزی مدیر قراردادهای مشتق کالایی و حمید اسدی کارشناس مطالعات اقتصادی به همراه یک پنل ارائه پایان نامه با عنوان ( بررسی رابطه بین قیمت نقد دارایی پایه قرارداد آتی و خالص هزینه نگهداری در بازار قراردادهای آتی سکه طلا) توسط هادی محمدزادگان در محل غرفه بورس کالای ایران در سالن 44B برگزار می شود.
انتهای پیام/ب
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها