امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۰۸:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 60822
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۱۲
تعداد بازدید: 109
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، برگزیدگان نخستین دوره تصویرسازی محیط زیست با محوریت پرندگان عبارتن از  سارا نارستان از تهران، ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، برگزیدگان نخستین دوره تصویرسازی محیط زیست با محوریت پرندگان عبارتن از  سارا نارستان از تهران، سمانه رهبرنیا از مشهد، نسیم نوروزی از تهران، سارا عربشاهی از تهران، زهرا امیریگانه از بندرانزلی، رضا مکتبی از تهران، الهه جوانمرد از تهران، مرضیه صادقی از قزوین، گلرخ محتاج الفضل از تهران، گلنوش شریفی از کرج، فائزه مهدوی حاجی از تهران، بیتا افخمی گلی از مشهد، نازنین عباسی از تهران، سمانه شریفی از تهران، ریحانه علیخانی از تنکابن، مهشید دارابی از تهران، زهرا کیقبادی از تهران، مرجان قایمی از تهران، افروز قلی زاده از تهران و آرزو قلی زاده از تهران که آثار این هنرمندان پس از بررسی آثار 268 هنرمند از سوی هیات انتخاب نخستین دوره تصویرسازی محیط زیست متشکل از فاطمه رادپور، مهکامه شعبانی و کیانوش غریب پور به منظور حضور در کارگاه های آموزشی پرنده نگری و تصویرسازی پرندگان انتخاب شدند.

برگزیدگان باید در کارگاه تئوری پرنده شناسی و پرنده نگری ۲۲ مهرماه و کارگاه آموزشی تصویرسازی پرندگان ۲۳ مهرماه از ساعت ۱۷ تا ۲۰ در مجموعه فرهنگی هنری ایوان شمس حضور یابند.

گروه هنری پیله بهشت، نخستین بار ۱۶ شهریورماه سال جاری با انتشار فراخوان از تصویرگران دوست‌دار محیط زیست دعوت به عمل آورد تا در نخستین پیوند هنر و محیط زیست با محوریت تصویرسازی پرندگان مشارکت کنند که با پایان مهلت یاد شده در نهایت 268 هنرمند آثار خود را به دبیرخانه این رویداد ارسال کردند.

هدف از برگزاری این رویداد فرهنگی هنری، تقویت جایگاه طبیعت در عرصه هنر، پیوند هنر و طبیعت از دریچه ای جدید و ثبت گونه‌های مختلف پرندگان توسط هنرمندان اعلام شده است.

آثار خلق شده این هنرمندان در خانه هنرمندان ایران به معرض نمایش گذاشته می‌شود.

این رویداد توسط گروه هنری پیله بهشت با حمایت انجمن تصویرگران ایران، شهرداری تهران، خانه هنرمندان و سازمان آگهی‌های روزنامه ایران برگزار می‌شود.
 انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها