امروز : دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 19
۰۵:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 60843
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۰۶
تعداد بازدید: 116
یکی از اعضای نزدیک به تیم مذاکره کننده هسته‌ای ایران در گفت‌وگو با خبرنگار سیاست خارجی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در پاسخ به این ...

یکی از اعضای نزدیک به تیم مذاکره کننده هسته‌ای ایران در گفت‌وگو با خبرنگار سیاست خارجی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در پاسخ به این سؤال که آیا محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه که ریاست هیئت ایرانی در این مذاکرات را بر عهده دارد در حاشیه این نشست با هیئت‌های مذاکره کننده به صورت دوجانبه دیدار و گفت‌وگو خواهد کرد؟ اظهار داشت: آقای ظریف در این مذاکرات با خانم کاترین اشتون مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا ملاقات دو جانبه خواهد داشت و بعید است که ایشان با نمایندگان گروه 1+5 ملاقات دوجانبه‌ای داشته باشد.

وی عنوان کرد که هیئت ایرانی که قرار است بعد از مراسم افتتاحیه به ریاست سیدعباس عراقچی معاون امور حقوقی و بین‌المللی وزارت امور خارجه مذاکرات با 1+5 را ادامه دهد، همچون سابق در حاشیه مذاکرات اصلی با اعضای گروه 1+5 ملاقات و گفت‌وگو خواهد داشت.

قرار است کاترین اشتون مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا دوشنبه شب با ظریف بر سر میز شام در اقامتگاه سفیر و نماینده ایران در سازمان ملل در ژنو به گفت‌‌وگو و رایزنی بپردازد.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها