امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۱۲:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 6085
تاریخ انتشار: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۴۰
تعداد بازدید: 149
شرکت تحقیقات جهانی IHS اعلام کرد که عرضه حافظه‌های ذخیره‌ساز جامد(SSD) همچنان رو به افزایش و پیش‌بینی می‌شود بیش از یک‌سوم سیستم‌های ذخیره‌ساز ...

شرکت تحقیقات جهانی IHS اعلام کرد که عرضه حافظه‌های ذخیره‌ساز جامد(SSD) همچنان رو به افزایش و پیش‌بینی می‌شود بیش از یک‌سوم سیستم‌های ذخیره‌ساز اطلاعات که در سال 2017 میلادی وارد بازار جهانی می‌شوند از نوع حافظه‌های جامد باشند.

به گزارش فارس به نقل از ای‌ام‌ای‌اینفو، پیش‌بینی شده است که از هم‌اکنون تا سال 2017 میلادی عرضه جهانی حافظه‌های جامد 7 برابر افزایش یابد.

طبق آمارهای موجود در سال 2012 میلادی 31 میلیون قطعه حافظه جامد وارد جهان شد که کارشناسان پیش‌بینی می‌کنند رقم یاد شده در سال 2017 میلادی به 227 میلیون قطعه برسد.

همچنین اعلام شده است که در همین دوره زمانی عرضه جهانی هارددیسک‌ها کاهش 14 درصدی داشته باشد و در حالی که طی سال 2012 میلادی شاهد ورود 475 میلیون دستگاه هارددیسک بودیم، این رقم در سال 2017 به 410 میلیون دستگاه می‌رسد.

مرکز تحقیقاتی IHS در گزارشی جدید توضیح داد: «طی سال جاری میلادی مهم‌ترین عاملی که فروش جهانی حافظه‌های جامد را افزایش می‌دهد، افزایش فروش اولترابوک‌ها خواهد بود که البته علاوه بر این دیگر رایانه‌های شخصی فوق ‌باریک به افزایش فروش SSDها کمک می‌کنند».
انتهای پیام/ح
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها