امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۱۶:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 6087
تاریخ انتشار: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۴۰
تعداد بازدید: 172
حسین طلا رییس هیات نظارت بر انتخابات شورای استان تهران در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با بیان اینکه بر ...

حسین طلا رییس هیات نظارت بر انتخابات شورای استان تهران در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با بیان اینکه بر اساس توافق به عمل آمده بین هیئت مرکزی انتخابات چهارمین دوره شوراهای شهر و روستا و ستاد انتخابات کشور داوطلبانی که توسط هیئت‌های اجرایی رد صلاحیت شده‌اند این موضوع به آنها ابلاغ خواهد شد، اظهار داشت: این کار با هدف رسیدگی دقیق‌تر به شکایات داوطلبین صورت می‌گیرد.

طلا افزود: بر این اساس کسانی که در استان تهران داوطلب عضویت در شوراهای شهرها شده‌اند و توسط هیئت‌های اجرایی رد صلاحیت شده‌اند از روز ابلاغ تا 23 اردیبهشت 92 می‌توانند شکایت خود را به نمایندگی هیئت نظارت استان مستقر در فرمانداری تهران یا به هیئت اجرایی شهرستان مربوطه خود تحویل دهند.

رییس هیات نظارت بر انتخابات شورای استان تهران ادامه داد: همچنین داوطلبین شوراهای اسلامی روستاها که توسط هیئت‌های اجرایی بخش‌ها رد صلاحیت شده‌اند می‌توانند شکایات خود را به هیئت نظارت شهرستان تسلیم کرده یا به هیئت اجرایی مربوطه بدهند.

طلا خاطرنشان کرد:‌ بدیهی است از دیروز به مدت 7 روز هیئت‌های نظارت بررسی‌های خود را بر روی تأئید شدگان هیئت‌های اجرایی آغاز می‌کنند و چنانچه در روند بررسی‌ها داوطلبان بیشتری رد صلاحیت شوند این موضوع روز 28 اردیبهشت ماه به آنها ابلاغ خواهد شد و این افراد نیز به استناد تبصره یک و دو ماده 50 از زمان ابلاغ به مدت 4 روز یعنی تا اول خرداد 92 می‌توانند شکایت خود را تسلیم هیئت‌های نظارت مربوطه کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها