امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۱۵:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 60872
تاریخ انتشار: ۲۲ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۰۹:۰۱
تعداد بازدید: 191
ابراهیم جوادی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، درباره انتخابات فدراسیون کشتی گفت: با توجه به نفرات ثبت نام ...

ابراهیم جوادی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، درباره انتخابات فدراسیون کشتی گفت: با توجه به نفرات ثبت نام کننده افراد خوب و با تجربه‌ای در بین نامزدها حضور دارند که هم تجربه حضور در مدیریت ورزش را دارند و هم کارنامه روشنی دارند.

وی ادامه داد: البته این موضوع بیشتر به مسئولان وزارت ورزش برمی‌گردد که روی کدام گزینه نظر دارند، اما امیدواریم که بهترین فرد برای اداره فدراسیونی که در واقع ورزش اول کشور است در فضایی سالم و رقابتی انتخاب شود تا بتواند به اوضاع کشتی سر و سامان دهد.

دارنده مدال طلای جهان با اشاره به اینکه رئیس آینده فدراسیون کشتی باید از تمام سرمایه‌های کشتی استفاده کند، گفت:‌ باید از نفراتی مانند رسول خادم که از سرمایه‌های کشتی هستند استفاده شود. حضور افرادی مانند خادم که هم علم مدیریت می‌داند و هم به خوبی با فن و بند کشتی آشناست در کشتی غنیمت است.

جوادی تصریح کرد: هر فدراسیونی که سر کار می‌آید باید رسول خادم را به خاطر کشتی حفظ کرده و به همکاری با این مدیر و مربی کاربلد افتخار کند. خادم در مدت کوتاهی که در رأس امور فنی کشتی قرار گرفته است تیم ایران را قهرمان جهان کرد و نشان داد که کارش را بلد است. وی در سطح بین‌المللی هم فرد شناخته شده‌ای است و لیاقت بیشتر از اینها را دارد.

دارنده مدال برنز المپیک افزود:‌ رسول خادم ایثارگری و لطف کرده که سرمربیگری تیم ملی را قبول کرده است و به فدراسیون آینده توصیه می‌کنم حتماً از خادم و امثال قهرمانانی مانند خادم استفاده کند. باید کاری را که خادم شروع کرده است اجازه دهیم تا المپیک بعدی تداوم داشته باشد چون در این صورت مطمئن باشید قهرمان المپیک هم خواهیم شد.

جوادی خاطرنشان کرد: خادم پیش از تغییر مقررات، کشتی ایران را به سمت هجومی شدن پیش برده بود و بعد از مدت‌ها شاهد کشتی‌های زیبایی توسط کشتی‌گیرانمان بودیم. خادم آمادگی تغییر مقررات را در کشتی‌گیران ایجاد کرده بود و باید این روند تداوم داشته باشد.

انتهای پیام/ن
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها