امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۶:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 60889
تاریخ انتشار: ۲۲ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۰۲
تعداد بازدید: 93
به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اردوان ارژنگ رئیس دانشگاه یاسوج شب گذشته طی تلفنی از سوی دفتر توفیقی عزل ...

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اردوان ارژنگ رئیس دانشگاه یاسوج شب گذشته طی تلفنی از سوی دفتر توفیقی عزل شد.

وی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با تأیید خبر عزل خود گفت: شب گذشته از دفتر توفیقی سرپرست وزارت علوم با بنده تماس گرفتند و گفتند که برای ریاست دانشگاه می‌خواهند از فرد دیگری استفاده کنند، بنده دو سؤا پرسیدم اول اینکه چه کسی قرار است بیاید و دوم اینکه کی قرار است مسئولیت را تحویل دهم.

به گفته ارژنگ، دفتر توفیقی پاسخ این دو سؤال را به بعد موکول کرد اما ساعت 21 و 30 دقیقه رمضانی سرپرست دانشگاه یاسوج با بنده تماس گرفت و تأکید کرد که از ساعت 8 صبح روز دوشنبه 22 مهرماه باید فعالیت خود را آغاز کند.

وی ادامه داد: در طی این تماس تلفنی از سرپرست دانشگاه خواستم تا حداقل زمانی را برای جمع‌آوری وسایلم درنظر بگیرد که وی به سختی پذیرفت.

رئیس سابق دانشگاه یاسوج از نوع عملکرد توفیقی در عزلش گلایه کرد و گفت: بهتر بود حداقل زمان واگذاری مسئولیت را به بنده می‌گفتند تا وسایلم شخصی‌ام را از اتاقم جمع می‌کردم.
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها