امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۱۵:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 60890
تاریخ انتشار: ۲۲ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۰۲
تعداد بازدید: 118
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مسوولان رده بالای شرکت عمران پرند قبل از تغییر و تحولات به عمل آمده در وزارت ...

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مسوولان رده بالای شرکت عمران پرند قبل از تغییر و تحولات به عمل آمده در وزارت راه و شهرسازی بیش از 10 هزار مسکن را در این شهر برای واگذاری گلچین کرده و حتی برخی از متقاضیان را در این واحدهای مسکونی سکونت داده بودند.

بنابراین گزارش، پس از اینکه مدیرعامل جدید شرکت عمران شهرهای جدید در ابلاغیه‌ای اعلام کرد که واگذاری واحدهای مسکونی مهر بدون خدمات زیربنایی ممنوع است، شرکت عمران پرند واگذاری این واحدهای مسکونی را متوقف کرد.

تمام این واحدهای مسکونی در مرحله نهایی بودند و محوطه‌سازی، وصل انشعابات و نصب آسانسور در مرحله پایانی قرار داشتند.

یکی دیگر از مشکلاتی که واحدهای مسکونی مهر پرند در حال حاضر با آن مواجه هستند، تایید نصب انشعاب گاز از سوی سازمان نظام مهندسی ساختمان است که تنها برای تایید این انشعابات یک ماه زمان می‌برد.

گزارش‌ها از 16 هزار واحد مسکونی «کیسون» نیز این روزها چندان خوش و مناسب نیست، چرا که اختلاف شرکت آب و فاضلاب با مسوولان کیسون بر سر تایید انشعاب آب تا حدودی بالا گرفته است.

بنابراین گزارش، در زمان دولت دهم و با دستور نیکزاد وزیر راه و شهرسازی سابق قرار شد، کیسون به تنهایی اقدام به احداث تأسیسات آب کند اما ایراد آبفایی‌ها به این تأسیسات و تأیید نکردن آنها باعث شده تا مشکلات خدمات زیربنایی باز هم پررنگ شود و در این میان ضرر و زیان از بابت تاخیر واگذاری شامل حال متقاضیان مسکن مهر شود.

یکی دیگر از مشکلات موجود بر سر واگذاری مسکن مهر این است که قرار بود یک مخزن بزرگ در این شهر احداث شود، تا کار توزیع آب را انجام دهد که ظاهرا هنوز به مرحله اجرایی نرسیده است.
انتهای پیام/ب
برچسب ها:
آخرین اخبار